SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Epistane -cykl -pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
Wiec tak cykl na Epistane (tylko 90 caps)
1.WIEK: 18
2.WAGA: ok 86
3.WZROST: 180
4.WYMIARY:
BICEPS: 38
KLATA: nie wiem
UDO: nie wiem
TALIA: nie wiem
5.STAZ NA SILOWNI: 3 lata
6.DIETA jest wysoko bialkowa + uzupelnienia typu gainer/bialko
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8.TRENING: spilt
9.CEL CYKLU: masa i siła
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: brak
11.POZIOM BF% nie mierzyłem
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): brak tendencji
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: brak
15.WYNIKI SILOWE
klata : 110
martwy ciag : nie wiem
przysiad : niewiem

a wiec tak zaczyjmy od tego ze nie chodzi o moja osobe(czyli wlasciciela tego niku ) tylko o kolege ktorey chce sie za to wziasc a nie jest obeznany na tym forum i nie zakladal nowego uzytkownika.

i teraz pytanie jak dawkowac Epistane 90caps. mimo ze z tego co wiem tenm srodek lekko blokuje dodaje cos na odblok ( tu pytanie co polecacie- bo z tego co wiem clomid nie jest potrzebny do tego bo jest stosunkowo mocny i stosuje sie go po np SSA... i teraz czy uzyc: ATTITUDE -SAN czy Gaspari Novedex XT i jak do dawkowac i kiedy zaczac...
do tego dodam na koniec jaka kreatyne ( tu pyt czy moze byc pojedyncza forma kreatyny np OLIMP 1250?) i czy cos do tego dodac?
no i ostatnie pyt czy duze beda skutki uboczne?


co do tego dlaczego bierze sie z mocniejsze srodki - bo bral juz sroki typu kreatyna i rozne staki i postanowil wziasc cos mocniejszego...

Zmieniony przez - DamianCsz w dniu 2009-01-05 17:32:27

IHS TEAM.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1085
Podpinam się żeby nie robić nowego tematu i nie zaśmiecać
Jakie efekty po epi ??
jak po odstawieniu ze spadkami ciężko utrzymać czy raczej stabilnie ??
czy po odstawieniu epi widzieliście dalej progres w puźniejszym czasie czy regres bez żadnych innych środków/odrzywek/suplementów.

Ciężar jest bogiem,trening nałogiem,życie zabawą siła PODSTAWĄ!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7257
na cykl epi solo potrzebujesz dwie paczki. skutki uboczne jakie zaobserwowałem typowe dla orali. libido na plus.

z boosterów które podałeś, brałem novedex xt działa bardzo fajnie, z opinii z internetu attitude też fajny.

Zmieniony przez - sexorcist w dniu 2009-01-05 18:10:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
hmm a jezeli chcialby brac epi samo to co mozna do niego dodac? najlepiej cos nie z ph ani ssa

i jak dawkowac Epistane (ile caps i kiedy) novedex xt (kiedy i po ile caps)


Zmieniony przez - DamianCsz w dniu 2009-01-05 18:19:48

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7257
w ostatnim tygodniu cyklu jakiś stack kreatynowy na podtrzymanie, ale masa na epi jest stabilna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7257
40 mg przez szesc tygodni epi.

novedexa brałem po szesc kapsulek na noc, pod koniec zjezdzalem do dwóch.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
novedex xt od kiedy zaczac brac? i zjesc cale opakowanie?
i tutaj z opini ktore znalazlem zabrdzo nie wynika jakie wyniki po... mozesz cos na ten temat powiedziec?


a i 1 caps to 10mg?

a no i jeszcze kurcze sorki ze tyle pyytam w jakich porach przyjmowac Epistane?



Zmieniony przez - DamianCsz w dniu 2009-01-05 18:34:54

Zmieniony przez - DamianCsz w dniu 2009-01-05 18:38:08

Zmieniony przez - DamianCsz w dniu 2009-01-05 18:40:32
1

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 457
Na koniec kup kreatyne vitalmaxa 300g(polecam cena/jakosc) i wez z faza nasycenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
hmm myslalem na po cyklu Cell pump mala puch-450g co wy na to i wtedy jak z ta faza nasycenia bedzie? jak dawkowac cp.. od kiedy zaczac?
no i ponowe 2 pyatnia
w jakich porach przyjmowac Epistane?
novedex xt od kiedy zaczac brac? i zjesc cale opakowanie?(poprosuil bym o rozpisanie brania)

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
?

IHS TEAM.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 917 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88499
Może takie dawkowanie będzie dobre:
Epi 3/4/4/5/5/5

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1917 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34027
czyli
1tydz 3 caps /dzien
2tydz 4 caps /dzien
3tydz 4 caps /dzien
4tydz 5 caps /dzien
5tydz 5 caps /dzien
6tydz 5 caps /dzien
badz tak jak napisano wyzej 40mg przez 6 tyg
w ostatnim tydodniu bedzie na utrzymanie dodany do tego najprawdopodobnie Cell pump

i teraz w jakich porach to brac Epistane? od kiedy zaczac odblok na Gaspari Novedex XT ile brac kapsulek o jakiej poze i przez jaki czas...

IHS TEAM.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stanox / mma

Następny temat

Testosteron prolongatum Jelfa Testosteron Enanthat 5 amp.

WHEY premium