SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Energy Fitness Club Palace Mokotów - prośba o opinie

temat działu:

Informator MAZOWIECKI

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9119

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34
Cześć,

po dłuższej przerwie w treningach zamierzam powrócić na siłownie. W mojej okolicy powstał ww. twór, czyli EFCP Mokotów przy ul. Sułkowickiej. Niegdyś uczęszczałem do Profit Clubu na Grottgera gdzie atmosfera mi bardzo odpowiadała, ale obecne godziny otwarcia tego obiektu z racji pracy zmianowej nie pozwalają mi skorzystać ponownie z ich usług. EC czynne jest aż do 24 ( bajecznie ! ). Nie mniej jednak patrząc na zdjęcia to wydaje mi się że chyba zjadłem wszelkie rozumy chcąc tam ćwiczyć. Głównie chodzi mi o ludzi którzy tam przychodzą oraz jakieś wew. zasady. Właśnie przeczytałem ich regulamin... zabraniają ćwiczenia w klapeczkach :) co jak co ale nie chce mi się zapitalać na siłce w buciorach. Czy rzeczywiście jest tak, że zaraz ktoś mi zwróci uwagę ? Czy spotkaliście się z jakimiś innymi dziwacznymi zasadami lub sytuacjami w tym obiekcie ?

No i przede wszystkim jacy ludzie tam chodzą ? Znajomi głównie chodzą do PURE'a ale wciąż narzekają na snobistyczną atmosfere. Co powiecie o EC ? No i najważniejsze pytanie czy jest tłoczno :) to znaczy czy nie ma problemów z dostępnością urządzeń do ćwiczen ?

Z góry dzieki za wszelkie opinie.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 849 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35280
w Energy jest ciemno i gejowo
siłownie gdzie można chodzić w klapkach mają swój klimat ale w klapkach tez ze względów bezpieczeństwa nie powinno się ćwiczyć, nie raz widziałem jako komus spadł talerz sna palce heh, nie ta stabilnosc
w tamtych rejonach możesz iść do zdrofitu na stegnach, fitness, jest trochę sprzętu i wszystko zrobisz, sam tam prowadzę treninigi czasami

masa nałogiem życie zabawą a koxy podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Niećwiczenie w klapeczkach to faktycznie głupia zasada... Sama bym zrezygnowała.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie ćwiczycie? / Siłownie w Warszawie

Następny temat

Kickboxing / MT w Warszawie Centrum

WHEY premium