SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Piłka Nożna

Dodaj odpowiedź

Eliminacje Mundialu 2018

Wysłana -
Czyżby szykowała się mega SENSACJA od x lat?? Co z tymi Włochami
Wysłana -
No to w ITALY żałoba narodowa... tego chyba jeszcze nie było

Zmieniony przez - matus007 w dniu 2017-11-13 22:44:19
Wysłana -
No i nie dali rady, szkoda Buffona, który pięknie się z zachował gdy włoscy "kibice" wygwizdali hymn Szwecji.

Zmieniony przez - wikt w dniu 2017-11-13 23:56:33
Wysłana -
No i tylko Buffona żal,bo makarony za ventury to jakies nieporozumienie bylo.Zobaczymy jak sie dzwigna z tego,i jak nowe twarze zostana wprowadzane do zespolu.

"Why the **** should I come on? We're not meant to draw, we're meant to win!" Then points to Insigne....
Wysłana -
Jaka patola. Jak można posadzić na ławie Insigne, Berne, a grac jakimiś kolkami. Ten pseudo trener, powiedział ze nie poda się do dymisji.
Wysłana -
Pewnie rozbija sie teraz wszystko o kase jaka ma dostac za odejscie.Trzymam dzis kciuki za Danie,bo juz wystarczająco top grajkow opuściło mundial...

btw taka mysl mnie naszla.Czy Ibra wroci do kadry na mundial
Wysłana -
skurczybyk może pojechać... daje 60 % ,zależy jakie relacje ma z trenerem oficjalne pożegnanie chyba miał
Wysłana -
http://ultra.zone/2018-FIFA-World-Cup-Group-Stage-Draws
Link do symulacji losowania MŚ.Mi wyszla grupa z Kolumbia,Dania i Australia.Cos czuje ze by bylo mega ciezko wyjsc z takiego czegos %)
Wysłana -
Mi wyszło: Polska, Chorwacja, Egipt i Australia. Nie wiem, jak Egipt, ale Australia jest do ogrania.
Wysłana -
Zabawę czas zacząć ;D Grupa B:Polska Chorwacja,Iran,Panama.Pozdro
Strona 11 z 11
Dodaj odpowiedź