SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Elektryczna stymulacja miesni

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie ostatnio zobaczylem w sklepie urzadzenie do elektrycznej stymulacji miesni, mam w zwiazku z tym pytanmie czy ktos tego uzywal. Czy mozna poprawic tym sobie sylwetke. jakie sa skutki uboczne ?
Dlaczego sie tego powszechnie nie uzywa ? czy warto w koncu to kupic ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
osobiscie nie mialem okazji wyprobowac tego bajeru ale slyszalem ze to lipa dla starszych ludzi ktorzy maja klopoty z chodzeniem wtedy zeby jakos funkcjonowac to im sie przydaje.
Jesli ktos to przetestowal to prosimy o odpowiedz bo z reklam faktycznie mozna wywnioskowac ze to jest jakies cudenko...

Fire
Moderator

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Osobiście sprawdziłem na sobie dziłanie tego ustrojstwa. Efekt podobny do tego jaki można osiągnąć przy normalnym treningu( napięcie mięśni-nawet dość porządne na maxymalnej stymulacji)
Minusy. Czas działania do 10 min w jednym cyklu. (A żeby osiągnąć efekt ja przynajmniej muszę robić sesje po 45min)
Bardzo nieprzyjemne odczucia w trakcie działania urządzenia( masz wrażenie że jakieś robale skręcają się pod skórą)
Cena nieadekwatna do jakości i wyników.
Brak poprawy siły mięśniowej- tu nie poprawia się przekażnictwo nerwowo-mięśniowe-bo jest nie potrzebne w trakcie pracy stymulatora.
Plusy. Uspokojone sumienie
Nie trzeba myśleć o napinaniu mięśni (to się samo dzieje)

Wniosek
Nie polecam i sam już nie urzywam, wolę pujść do siłowni na 45min i skatować brzuch, niż znów poczuć to strasznie nieprzyjemne uczucie skręcania mięśni. Brrrr....
Ale sam musiałem się o tym przekonać.
Z poważaniem ARKADY

Moderator Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pozyczylem to kiedys od znajomego na troche - strasznie nieprzyjemne wrazenie, jakby cie kopal prad o niewielkim natezeniu.
fuj.
ale moze ktos to lubi
heheh

przemq
**************
"Learn from the mistakes of others, you may not live long enough to make them all yourself."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1346 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11109
oocczoocie podobne do tego jak bys baterie 9 V dotykal jezykiem - a wiec z przyjemnoscia ma to nie wiele wspoolneego

pozdroovka Puff

www.dudi.com.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w zupelnosci nie przydatne dla sportowcow
niewielkie zmiany

moja opinia: prawdziwy trening czyni mistrza
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena diety

Następny temat

co pić w czasie treningu?

WHEY premium