SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik transformacja ponad 2,5 roku + 20kg Do oceny

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 503
Witam.Chciałbym wam przedstawić moją 2,5 roczną przemianę oraz prosić o ocenę aktualnej sylwetki + ocene ile mam % bf.
Od początku myślałem że jestem ekto jednak niedawno zacząłem mieć podejrzenia co do ekto-mezo jak myślicie ? full ekto ?

Wiek: 18 lat (03.08.1997)
Waga początkowa:58-60kg
Waga aktualna: 80kg
Wzrost: 188cm
Staż: Ponad 2,5 roku (pod koniec czerwca będą 3 lata od pierwszego pójścia na siłownie)

Ćwiczę odkąd pamiętam splitem.Zmieniałem tylko połączenia i ćwiczenia.W ostatnie wakacje na jakieś 2 miesiące przerzuciłem się na kalistenike jednak wróciłem do ciężarów :) Miałem strasznie styrane stawy przez tą kalistenike w szczególności łokcie.

Dieta była jako tako,różnie to bywało ,przed treningiem i po treningu starałem się zawsze jeść ryż + pierś z kurczaka ogólnie to jem wszystko,nie odmawiam też fast foodów co jakiś czas.Zwracam uwage na produkty w diecie staram się jeśc dużo miesa,twarogów oraz dosyć dużo węglowodanów chociaż kalorii tak naprawde nigdy nie liczyłem ...

Co do suplementacji to miałem 2 cykle na kreatynce pierwszy raz było to cm3 około końca 2014 roku i drugi cykl tym razem na mono który zacząłem w grudniu 2014 a skończyłem na koniec stycznia.Brałem też białko,amikowasy ale to tak jako dodatek i to nie regularnie co jakiś czas poprostu.


















Zmieniony przez - TheRun w dniu 2016-04-16 16:38:17
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Dobrze jest, widać że miałeś niezłe podstawy, nie wyglądałeś nieforemnie przed rozpoczęciem ćwiczeń. Plecy Ci jakoś tak wąsko wyszły i mało grubo, nad szerokością imo trzeba by popracować. Nóg nie wklejasz bo? A tak poza tym to naprawdę niezła sylwetka, krata na brzuchu bardzo wyraźna, kształt mięśni wszędzie widoczny, przemiana zacna. Pracuj dalej, za parę lat będziesz ogr

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94084 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
góra fajnie , nogi ćwiczysz??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Sylwetka wygląda ładnie , jw pokaż nogi jak tam się mają o ile je trenujesz.
Ogólnie wiem jak ciężko jest nałożyć masy , ja przy 178cm wazylem tyle samo i byłem jak zapałka ..
Także góra idzie w dobrym kierunku, dbaj o grubość pleców bo szerokość będzie fajna , a reszta idzie równomiernie. Powodzenia

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Naturalna kulturystyka staz 6 lat

Następny temat

Masowac czy redukowac jeszcze?

WHEY premium