SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ektomorfik, Endomorfik i Mezomorfik "Sylwetka prawdę Ci powie"

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 495009

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
moze zle jesz
wazne co, a nie tylko ile

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ogolnie to do gory jestem chudziutki lapki malutkie bareczki iklatka tez zawsz ebyla mala za to uda mialem otluszczone i w brzuchu lapie duzo tluszczu, ale niegdzie wiecej, chcialbym w lapie a tu za*****a nic:/ jakos po polowie jestem chyba no ale teraz to zalezy jak jem na lato jak sie szykuje to jestem chudziutki piekniutki z krateczka lekka a na zime grubas

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20539
ee tam grubasy sa słit

choc wątroba z dnia na dzien
mi gnije to i tak kupie 100metki i je zarzyje

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
A ja jestem chyba ektomorfikiem bo mam tylko 17 cm w nadgarstku, jestem dość chudy, a brzuch mam bardzo wypchnięty. I mam też krótkie kończyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10196
Fajnie napisane ale cały czas myślałem, że ektomorf powinien jeść mniej posiłków ale bardziej kalorycznych, żeby nie przyspieszać swojego metabolizmu,
To jak to w końcu jest?
Ja tam jestem ektomorfikiem i żyję se dobrze

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
buk22 - sylwetka etiopczyka

sorry ale nie moglem sie powstrzymac
ja juz nie pakuje ale tak jak Yarek, jem nawet duzo, nawet na diecie i suplach malo co rosne ale teraz mam to gdzies nie pakuje i czuje sie za***iscie

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 252 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1309
To nie jest śmieszne ani troche. Jeżeli teraz mam potężny bęben to co będzie jak będę miał 40 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestem Endzio :D, a ty łap soga Deco . Ostatnio to chyba najbardziej wartościowy post w tym dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1188
Ja niestety jestem ektomorfikiem! I wszystko by się zgadzało... Ale, widzieliście zdjęcia Arnolda jak był młody? Zanim zaczął ćwiczyć? Chudy, &#8222;wąski&#8221; po prostu typowy ektomorfik! Więc nie wiem czy przypisywanie kogoś pod dany typ bodowy jest trafne jeżeli ta osoba jest już porządnie zbudowana (ćwiczyła), z a co do reszty wszystko w porządku, bo sam wiem jak ciężko jest nabrać masy przy mojej budowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
a ja jestem homo erectus







2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile kosztuje profesjonalna silka??

Następny temat

Czy żel pod prysznic Adidasa rzeczywiście pobudza mięsnie?

WHEY premium