SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekto a kcal

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45
Czesc. Zwracam się z trochę nietypowym pytaniem. Mianowicie jest jakis "sposób" aby sprawdzic czy jestem typowym ekto? (178cm 62kg 20lat) czy to mowi samo za siebie?
Jedzac np 1000kcal dziennie nie chudne jadłem tak prawie rok i dalej 62-60kg. Ile powinienem jesc na poczatek aby przytyć? ( jesli zly dzial prosze o przeniesienie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Matrx174
kamilplnk
Matrx174
Żadnych badań jak na razie nie mam jak zrobic. Mieszkam obecnie w Anglii a tutaj z lekarzami inaczej niz w pl

a to myslisz ze w pl idziesz do lekarza i on wypisuje skierowanie?nieee wiekszosc osob chodzi prywatnie i w anglii tez to mozesz zrobic
nie wiesz jak wyglada sprawa z prywatnymi lekarzami w anglii jak widze więc nie mow na ten temat.
/ kolego gronoz co do ceny gainerow nie przerazaja mnie i moglbym smialo kupować. W ilu posiłkach zmiesciles 4000-4500kcal?
siedze w dziale doping nie od dzis i tam wiecej badan sie robi wiec wiem jak to wyglada idziezz bulisz hajs i masz badania...tylko dlaczego niektorzy robia z tego problem?bo kosztuje ze 100f pare badan a oni by chcieli zaplacic 100zl bo im sxkoda hajsu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7462
Po pierwsze, bardzo bardzo rzadko zdarzają się 100% endo,ekto,mezo.. Zazwyczaj jest to mieszanka. Druga sprawa, jaki w końcu jest Twój cel?

Matrx174

Jedzac np 1000kcal dziennie nie chudne jadłem tak prawie rok i dalej 62-60kg. Ile powinienem jesc na poczatek aby przytyć?


1000kcal? Oczywiście że ani nie przytyjesz, ba nawet możesz nie schudnąć - spowolniony metabolizm.

Zacznijmy od wyliczenia twojego zapotrzebowania na 0: https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html

Dalej już prosta sprawa: chcesz przytyć: podbijasz kalorie o + 300 na początek i lecisz, waga nie idzie? podbijasz o 100 kcal itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ale z czego Ty chcesz chudnąć? Ważysz tyle, co szczupła dziewczyna niższa od Ciebie od 10 cm. Czyżby jakiś problem z oceną własnej sylwetki?

1000 kcal to ilość dla niemowlaka.

Prawdopodobnie zniszczyłeś swój organizm, i teraz wiele czasu trzeba będzie poświecić na jego odbudowę.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-08-15 22:09:48
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699615
1000 kcal to nawet nie wystarczy na podtrzymanie prawidłowych czynności życiowych . Ogarnij się bo zrobisz sobie kuku


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-08-15 23:22:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nie ma to znaczenia. Istotne jednak jest to jak się odżywiasz i jedząc przez rok 1000kcal prawdopodobne narobiłeś sobie sporych problemów zdrowotnych. Warto się dokładnie przebadać.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
nie chudłeś bo organizm się broni przed tym, nabrudziłeś w hormonach zapewne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45
Te 1000kcal było jednak trochę przesadzone po dluzszym zastanowieniu i obliczeniu conieco. Wiec przepraszam za wprowadzenie w błąd. Wychodzi jakies 1600/1800 a w kalkulatorze wyszlo mi 1960kcal aby utrzymac wagę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
1960 to ci pewnie bmr wyszło, czyli leżysz i oddychasz. No chyba że liczy fitatu

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Tak, czy siak głodówka i w związku z tym warto dokładnie przebadać hormony, a poza tym jak najszybciej zacząć jeść normalne ilości kcal.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45
Żadnych badań jak na razie nie mam jak zrobic. Mieszkam obecnie w Anglii a tutaj z lekarzami inaczej niz w pl.
Co do jedzenia wiekszej ilości kcal wlasnie bede wykupywal diete na potreningu. Głównie chodzi mi o to czy to prawda ze niektórzy musza jeść nawet 4000kcal aby im ruszyło cos z wagą? Kolejna sprawa czy dodatkiem do diety dobry bylby mutant mass ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 7462
Ja jadłem nawet po 4500-5000 kcal i ledwo szło, zależy od wagi, wieku, aktywności fizycznej, płci.. Jeżeli chodzi o mutant massa, gainer jest dobiciem diety. Czyli np: masz jeść 3000 kcal, nie masz ochoty jeść więcej niż 2000 - apetyt, pijesz sobie węgle-białko w płynie. Zawsze lepiej zainwestować w jedzenie, gainer jest drogi w porównaniu do tej samej ilości białka i węgli z normalnego żarcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietka zajrzyj dzieki :)

Następny temat

ilość kcal, proporcje, cardio??

WHEY premium