SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Eksperymentalny cykl - poglądowo

Wysłana -
siemka,

Jak w temacie wspomniałem opiszę tu experymentalny cykl.
Dlaczego eksperymentalny? Hmmm...dawki są niecodzienne, lub takie o których mało się mówi. Połączenie środków średnio popularne.
Nie szukam oceny lub szydery, która jest na forach dość powszechna, a jedynie podzielić się odczuciami.

A zatem, cykl będzie takim mini blast and cruise. Cel jest nie do końca określony. Środki użyte to te które po prostu lubię.
Pierwsza część cyklu trwa 3 tyg (nie piszcie że za krótko, za długo, czy do dupy, bo sam sprawdzam jak i co będzie), potem tydzień totalnego offa od środków i potem kolejne 3 tyg tego samego. Po tych kolejnych 3 tygodniach podejmę decyzję czy było warto i po kolejnym tygodniu offa ponawiam 3cie trzytygodniowe podejście czy nie...a może zdrówko nie dopisze i przerwę w trakcie...zobaczymy.

a więc w 3 tygodniach ON dziennie (7dni w tyg) leciało będzie (od poniedziałku najbliższego): MENT 100mg, Test Base 200mg, Bold Base 50mg, Tren Ace 125mg, Oxa 150mg, HGH 4j
co drugi dzień: letro 1,25mg, Exe 12,5mg (możliwe że bądą odstawione lub zostanie samo exe...na razie mam wywalone estro)

Wagi i takich innych na razie nie podaję, bo w poniedziałek wraz z badaniami krwi robię badanie składu ciała. Wyniki obu tu wkleję.

Co drugi dzień także będzie (jest od 2 miesięcy): Tad 1amp, VitC 1amp, Solco 1amp, Milgamma 1amp,

Do posiłków 2-5 5j inki

Nie wrzucam i nie wrzucę fotek przed, w trakcie, po. Cotygodniowo będę wrzucał wyniki pomiaru składu ciała. Ogarniętym to wystarczy.

Miska:
1. 100g płatków o., białko jaj 300g
2-5. 250g cycka gotowanego, 100g ryżu białego, garść brokuł
6. 8 jaj sadzonych na PAM`ie

To chyba wszystko na razie.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Dorzuć ankiete działu w całości.
Wysłana -
1. WIEK: 30
2. WAGA: 97
3. WZROST: 1779
4. WYMIARY: nie mierzę
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: z przerwami różnej długości 9 lat
6. DIETA: j/w
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: blisko 4ty rok ciągnie się pierwszy, czyli test nontoper a reszta środków w zależności od potrzeb
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: brak
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: j/w
11. POZIOM BF%: nie wiem jeszcze
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: db
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: futro na plecach od testa, nie łysieję
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok 3k
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robię 1MR
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Wysłana -
drabinka
1. WIEK: 30
2. WAGA: 97
3. WZROST: 179
4. WYMIARY: nie mierzę
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: z przerwami różnej długości 9 lat
6. DIETA: j/w
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: blisko 4ty rok ciągnie się pierwszy, czyli test nontoper a reszta środków w zależności od potrzeb
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: brak
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: j/w
11. POZIOM BF%: nie wiem jeszcze
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: db
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: futro na plecach od testa, nie łysieję
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok 3k
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robię 1MR
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
Wysłana -
Pomiar składu ciała to akurat jest nic nie warty
Wysłana -
Trudno, będę sobie robił
Wysłana -
To po co ten temat?
Wysłana -
Jeżeli chcesz udowodnić tym eksperymentem sens takich cykli to musisz nam przedstawić jakieś efekty .
Wysłana -
e-lite
To po co ten temat?

Wydawało mi się że we wstępie wyjaśniłem
Skupiam się w temacie bardziej na odczuciach na środki nie sylwetce. Robię treningi pn-pt, każda partia 1 raz w tyg poza barkami które są 2 razy na tydzień. Ale jak mi jakiś trening wypadnie czy nawet nie pójdę tydzień to się nie oram...taki okres już mi minął.
Temat dla tych którzy coś tam w nim dla siebie znajdą, a Ci którzy nie, zwyczajnie nie zaglądają.
Sądzę że to i tak coś bardziej wartościowego od pytania "czy prop na 1 raz jest ok", nie obrażając oczywiście nikogo...każdy ma prawo do pytań
Wysłana -
Sporo towaru leci ale bez fotek podglądowych sylwetki to tak z doopy trochę...czy taki tajemniczy chcesz pozostać??
Wysłana -
Dokładnie tak, a fotki by nie pozwoliły na to. Jak będzie bez wartości to usuniecie lu zamkniecie
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź