SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eksperymentalny cykl - poglądowo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5744

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10286
siemka,

Jak w temacie wspomniałem opiszę tu experymentalny cykl.
Dlaczego eksperymentalny? Hmmm...dawki są niecodzienne, lub takie o których mało się mówi. Połączenie środków średnio popularne.
Nie szukam oceny lub szydery, która jest na forach dość powszechna, a jedynie podzielić się odczuciami.

A zatem, cykl będzie takim mini blast and cruise. Cel jest nie do końca określony. Środki użyte to te które po prostu lubię.
Pierwsza część cyklu trwa 3 tyg (nie piszcie że za krótko, za długo, czy do dupy, bo sam sprawdzam jak i co będzie), potem tydzień totalnego offa od środków i potem kolejne 3 tyg tego samego. Po tych kolejnych 3 tygodniach podejmę decyzję czy było warto i po kolejnym tygodniu offa ponawiam 3cie trzytygodniowe podejście czy nie...a może zdrówko nie dopisze i przerwę w trakcie...zobaczymy.

a więc w 3 tygodniach ON dziennie (7dni w tyg) leciało będzie (od poniedziałku najbliższego): MENT 100mg, Test Base 200mg, Bold Base 50mg, Tren Ace 125mg, Oxa 150mg, HGH 4j
co drugi dzień: letro 1,25mg, Exe 12,5mg (możliwe że bądą odstawione lub zostanie samo exe...na razie mam wywalone estro)

Wagi i takich innych na razie nie podaję, bo w poniedziałek wraz z badaniami krwi robię badanie składu ciała. Wyniki obu tu wkleję.

Co drugi dzień także będzie (jest od 2 miesięcy): Tad 1amp, VitC 1amp, Solco 1amp, Milgamma 1amp,

Do posiłków 2-5 5j inki

Nie wrzucam i nie wrzucę fotek przed, w trakcie, po. Cotygodniowo będę wrzucał wyniki pomiaru składu ciała. Ogarniętym to wystarczy.

Miska:
1. 100g płatków o., białko jaj 300g
2-5. 250g cycka gotowanego, 100g ryżu białego, garść brokuł
6. 8 jaj sadzonych na PAM`ie

To chyba wszystko na razie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
drabinka bez obrazy ale chłopak z przeciętną genetyką taki wygląd ma w pierwszych 3 miesiącach 100% poświeceniu sie Ty jak przeczytałem ćwiczysz 9 lat z przerwami, twój cykl trwa non stop od 4 lat testosteron + inne środki
1

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Dorzuć ankiete działu w całości.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10286
1. WIEK: 30
2. WAGA: 97
3. WZROST: 1779
4. WYMIARY: nie mierzę
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: z przerwami różnej długości 9 lat
6. DIETA: j/w
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: blisko 4ty rok ciągnie się pierwszy, czyli test nontoper a reszta środków w zależności od potrzeb
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: brak
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: j/w
11. POZIOM BF%: nie wiem jeszcze
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: db
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: futro na plecach od testa, nie łysieję
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok 3k
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robię 1MR
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10286
drabinka
1. WIEK: 30
2. WAGA: 97
3. WZROST: 179
4. WYMIARY: nie mierzę
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: z przerwami różnej długości 9 lat
6. DIETA: j/w
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: blisko 4ty rok ciągnie się pierwszy, czyli test nontoper a reszta środków w zależności od potrzeb
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: brak
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: j/w
11. POZIOM BF%: nie wiem jeszcze
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto
13. STAN ZDROWIA: db
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: futro na plecach od testa, nie łysieję
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ok 3k
16. WYNIKI SIŁOWE: nie robię 1MR
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Pomiar składu ciała to akurat jest nic nie warty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10286
Trudno, będę sobie robił
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
To po co ten temat?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Jeżeli chcesz udowodnić tym eksperymentem sens takich cykli to musisz nam przedstawić jakieś efekty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10286
e-lite
To po co ten temat?

Wydawało mi się że we wstępie wyjaśniłem
Skupiam się w temacie bardziej na odczuciach na środki nie sylwetce. Robię treningi pn-pt, każda partia 1 raz w tyg poza barkami które są 2 razy na tydzień. Ale jak mi jakiś trening wypadnie czy nawet nie pójdę tydzień to się nie oram...taki okres już mi minął.
Temat dla tych którzy coś tam w nim dla siebie znajdą, a Ci którzy nie, zwyczajnie nie zaglądają.
Sądzę że to i tak coś bardziej wartościowego od pytania "czy prop na 1 raz jest ok", nie obrażając oczywiście nikogo...każdy ma prawo do pytań
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Sporo towaru leci ale bez fotek podglądowych sylwetki to tak z doopy trochę...czy taki tajemniczy chcesz pozostać??
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10286
Dokładnie tak, a fotki by nie pozwoliły na to. Jak będzie bez wartości to usuniecie lu zamkniecie
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny osad na dnie Trenbolonu Ace

Następny temat

pierwszy cykl do oceny

WHEY premium