SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eksperci od Rozciagania..Poradzcie co zrobic...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 124 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1797
No to chodzi o noge...Cwiczylem sobie plecy. no i naszla mnie glupia ochotka na zrobienie sobie sznura. bez zbytniej rozgzrewki no i robiac sznur brakowalo mi jakes 5 cm to tego zeby jajami podlogi dotknac wiec troszke na sile darlem az w pwnym momencie cos mi stzrelilo w nodze lekki ból troszke cieplo sie zrobilooo ale sznur jak zloto nawet jajami uderzylem o podloge.. tylko problem w tym ze pozniej jak wstalem a mysalem ze nie wstane troche skurcz mie zlapal lekki,i do zniesienia bol ale myalem ze spoko.. poprostu za***iscie sie rozciagnolem i teraz bedzie looz ale niee.. poznij po jakies 2 h nie moglem siedziec a o chodzeniu nie bylo mowy... ale spox mysle sobie naderwalem cos.. problem jest w tym ze to bylo jakies 4 miechy temu. no i ten silny bol zniknol, tylko chodzi oto ze teraz biegnac albo szybko chodzac ,rozciagajac sie mam ***anyy boll na calym udzie od dupy do kolana.. i ie wiem co robic bo to juz 4 miechy powino przejsc a dalej boli.. wiecie co moze robic moze ktos cos takiego mial?.. pozdro..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2020
siema. Jak na taekwondo u siebie na sekcji sie rozciagalem,to tez najpierw lewy poldupek potem prawy naderwalem;) Roznie to bywa.. mi pomogl Naproxen (15%) smarowalem 3 tygodnie i jako tako przeszlo. Jak gadalem z trenerem to tlumaczyl ze ze sciegnami to nie ma lekko. Zalezy jak mocno naderwales i jesli za mocno to moze jeszcze bolec dluuuugo. Moj ziomek co w karate jest weteran jak kiedys kopnal za wyskoko to prawie sciagna urwal..trzy lata minely i nadal na prawa noge szpagatu francuskiego nie zrobi:( Nie chce Cie straszyc ale z tego co wiem to goi sie tylko wolno..powodzonka.

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ogólnie zgłoś się do lekarza
naproxen pomoże objawowo
a jak sie ma takie pomysły że :
1) rozciąga się tylko trochę więcej niz to co jest ogólnie przez org tolerowane
2) rozgrzewać się
to już trzeba pocierpieć

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 124 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1797
dzienks. jutro lece po naproxen.. zobaczymy co to da..:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*** KOLCZYK W PĘPKU ***

Następny temat

H-PANTOTEN?

WHEY premium