SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ekspander do cwiczen klatki i pleców (mam hiperkifozę)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez rion10 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
Wybrałem ten ale jest za długi. Kompletnie nie idzie nim cwiczyć, a ma 127 i 114cm dlugosci. On jest chyba nawet dluzszy niz rozpietosc rąk w pełni wyprostowanych u mnie.

Ekspander gumowy 114 cm BB 2330 - Body Sculpture
Wariant: 114 cm

Czyms w podobnej cenie mozna go zastąpić? Najlepiej ze sklepu Marbo Sport.


Zmieniony przez - koksbotoks w dniu 2017-03-16 20:15:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
A zobacz czy nie ma możliwości skrócenia, niektóre oferują taką opcję, zamiast ekspandera pomyśl o gumach oporowych.
http://www.marbo-sport.pl/search.php?text=gumy


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-03-17 11:41:23

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 679
Skrócić to można co najwyżej tak, że się złoży na pół. Tutaj można odczepiać tylko linki obciążeń bo są 3.

Pytanie czy te gumy czasem nie są mniej trwałe, lub mają słabszy opór niż ekspander? Nie chcę sobie tak tylko "machać" dla machania. Trochę siły włożyć też.

Takie gumy są ciekawe




Tylko które to te ze sklepu? Nie chce kolejny raz wpakować się na minę i wymieniać, tylko raz i porządnie kupić za tą cenę mniej wiecej 70zł.



Zmieniony przez - koksbotoks w dniu 2017-03-17 12:45:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Na allegro są tansze, musisz sam dobrać sobie opór, na każdej masz napisane jaki to mniej więcej jest. I możesz porównać to z ekspanderem, na nim pewnie też masz napisane jaki jest opór

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szafki do szatni

WHEY premium