SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Egzamin Taekwon-Do

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Mam pewien problem otorz cwicze tkd od ponad roku i posiadam zolty pas. znajpierw zdalem na zolta belke potem na zolty pas z czego nie bylem zadowolony(mialem nadzeje ze dostane zielona belke). Obawiam sie ze tym razem rownierz zdam tylko o jeden stopien a jest to strata szmalu bo wyniesie mnie to ok 50 zl. Czy ktos ma moze jakies rady dotyczace tego jak nalepiej zdac egzamin. tylko prosze nie mowcie mi ze mam sie przylozy bo sie przykladam tylko mam takiego trenera co mowi mi ze niepocwiczy ze mna ukladow bo te ruchy sie powtarzaja w innych.


Trening czyni mistrza!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jeśli trener Ci nie pokazuje, to może popros któregoś ze starszych stopniem kolegów
Na pocieszenie dodam, że w Kyokushin nie można zdawać dwóch egzaminów na raz. Można tak tylko na 10-9 kyu.

Doradca w działach: Mieszane sztuki walki - MMA i Style tradycyjne
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Egzaminatorzy zwracaja uwage na wszystko np.wydech to też musisz miec doprawcowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1712
Soczewka - która wersja TKD, materiał do zdania (egzaminator musi je podać)i jakimi materiałami dysponujesz - może byc mailem na mój adres. W encyklopedii jest trochę materiału.
P.S. Masz na CD ?

IRAS

IRAS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1374
IRA: Nie wiem jak w innych ale w ITF to wymagania egzaminacyjne sa sztywne. A tak wogole to nie wiem po jaka cholere sie tak spieszysz z tymi stopniami kolego co? Masz zolty pasek to sobie powalcz w kategorii do zielonych i tyle. A tul to rzeczywiscie trzeba robic trzy razy dziennie az do wystapienia wymiotow .

"Silnym jest ten, kto zwycieża innych. Wielkim ten, kto zwycięża siebie".

"Silnym jest ten, kto zwycieża innych. Wielkim ten, kto zwycięża siebie".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1712
Theli: racja, wymagania są sztywne + coś extra od żółtego Dawno tych egzaminów nie przechodziłem i chyba jednak wymagania się zmieniły od tamtego czasu.

IRAS

IRAS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1388
Od czasu gdy w Polsce jest niejaki Ri Myong Chol VII Dan, to wprowadził on dość radykalne zmiany jeśli chodzi o egzaminy (szczególnie rozbicia dla Danów).

Pozdrówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1374
Heh no tak ale rozbicia dla danow to temat raczej nieco przyszlosciowy w tym wypadku. Rozmawiamy o wymaganiach na cup.http://www.tkd.pl/wymagania.htm 
Szczrze mowiac to ja nie lubie jak trener trzyma sie sztywno tych wymagan i kaze robic np. krokowki dokladnie tak jak jest w ksiazce bez mozliwosci wlasnej inwencji.

"Silnym jest ten, kto zwycieża innych. Wielkim ten, kto zwycięża siebie".

"Silnym jest ten, kto zwycieża innych. Wielkim ten, kto zwycięża siebie".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pamietaj o teorii! To bardzo wazne, czesto jest tak, ze mozna nia zatuszowac niedociagniecia albo zaskoczyc egzaminatora i zdac o dwa stopnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5537
no i tak to jest ... jedni cwiczą dla umiejętności a inni dla pasków

"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

_SFD JUJITSU TEAM_
"Jeżeli nie wiesz człowieku jak postąpić, na wszelki wypadek postąp uczciwie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1374
Hehe celna uwaga Raptor Mysle, ze trzeba wyposrodkowac: nie ma co siedziec po kilka lat na jednym pasku ani pchac sie do gory nic nie umiejac.

"Silnym jest ten, kto zwycieża innych. Wielkim ten, kto zwycięża siebie".

"Silnym jest ten, kto zwycieża innych. Wielkim ten, kto zwycięża siebie".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Energia Ki

Następny temat

NOZ vs NOZ

WHEY premium