SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty po miesiącu diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 492
Witam.
Chciałem pokazac Wam efekty po miesiącu diety i codziennych ćwiczeń na orbitreku (60-150)min
Ważyłem: 78kg Teraz: 70
Wzrost: 180cm
Mam straszny kryzys i w dodatku ta oponka na brzuchu mnie załamuje...moim marzeniem uwidocznić jest mięśnie brzucha...chociaz troche...
Na Wasze "oko" ile jeszcze brakuje? ZAMIESZCZAM ZDJECIE

Wyraźcie swoje opinie. Prosze

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
zeby odslonic miesnie brzucha trzeba je miec , nie jestes zbyt gruby wiec jakis zarys juz powinienes miec,chociazby po treiningu ale jako ze nie cwiczyles ciezko bedzie Ci go odslonic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
W jaki sposób chcesz zbudować mięśnie nie trenując siłowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699697
Chcesz mieć efekty to zacznij trenować siłowo , same aeroby to kiepska sprawa .
Wstaw diete do oceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 492
Zdjecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 492
Mam sztangę w domu. Trenuje i robie spiny brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
To nie jest odpowiedni trening.
Aby móc się rozwijać należy wprowadzić ciężkie treningi siłowe.

Same w sobie aeroby nie poprawią jędrności, kształtów jak i obwodów sylwetki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699697
Jeżeli ten temat to nie prowokacja to proponuje kupić karnet na siłownie i nie robić „spin” a zabrać się za porządny trening .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 492
Nie mam w pobliżu zadnej siłowni. Najbliższa to 35km ode mnie. Panowie, nie chce byc jakos napakowany, chciałby tylko troche ujędrnić ten brzuch...nic wiecej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699697
A po co Ci ten brzuch ? Znasz to „ chudy z krata na brzuchu to tak samo jak gruba z dużymi cyckami „?
Dokup hantle i drążek i bierz się za treningi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 492
Potrzebny. Pytanie dotyczy brzucha a nie jak zbudować sylwetkę. Nauka czytania ze zrozumieniem sie kłania. Bicki to nie mózg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1145
Takie słabe prowo a dajecie się podkręcać :(
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocene diety.

Następny temat

Nocne podjadanie

WHEY premium