SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efekty - po jakim czasie sie ich spodziewac ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71
Witam wszystkich. Na poczatku chcialbym przeprosic jezeli tego typu temat juz byl - jestem nowy i to moj 1 post mam nadzieje ze nei bedzie mial mi nikt tego za zle.

Mianowicie chodzi mi o to ze zapisalem sie na silownie na poczatku lipca i jade juz drugi miesiac z tym ze to sa cwiczenia raczej takie dogrzewajace ktore kazal mi wykonywac instruktor (robie je juz 2 miesiac ) moje pytanie brzmi cyz po tych 2 miesiacach kiedy dogrzewam jeszcze miesnie moglbym spodziewac sie juz jakis efektow? Jesli nie to po jakim czasie one nastapia? Jezeli to istotne to mam 15 lat chociaz wiek chyba nie gra roli a i jeszcze jedno nie zazywam zadnych odzywek itp.. z gory dziekuje za odpowiedzi, Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 15 Lat

Waga: 80 kg

Wzrost: 180 cm

Cel treningowy: Przyrost masy miesniowej

Staż treningowy na słowni: Poczatkujacy

Uprawiane inne sporty: Brak

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Dostep do full sprzetu

Dieta: Nie posiadam

Przeciwskaznania medyczne: Brak

Zażywane suplementy: Brak
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10942 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24714
beda efekty ale malenkie nie takie ze odrazu bys chcial byc wielki ale napewno jakies sa jak nie w obwodach to w sile albo czym innym a efekty takie juz w miare jesli bedzie dieta i dobry trening beda po 6 miechach do roku czasu wiec cwicz pozdro
1

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
15 lat troche za szybko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
te ćwiczenia dogrzewające to pewnie cos w stylu ACT.

Tak czy inaczej zrób sobie fotke teraz, i za 6 miesięcy a efekty zobaczysz.

Oczywiście nie możesz sie obijać : dieta + dobry trening (jak masz instruktora to pewnie dobry) + regeneracja (ok.8h spania/doba).

pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1030
narazie pewnie efektów nie widzisz ale po 4miesiacach
juz bedzie cos widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
15 lat i waga 80 kg ? dział odchudzanie zapraszam po diete ;]
1

Instagram : zdrowie.odzera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1573
efekty zaleza od tego jak trenujesz , wiem ze wszedzie pisza zeby na poczatek robic treningi rozgrzewajace , ale moim zdaniem jest to chu.ja warte. Ja zacząlem cwiczyc z tydzien przed rozpoczeciem wakacji , czyli cwicze juz ponad miecha , i w tym czasie udalo mi sie osiagnac niezle wyniki jak na tak krotki czas w masie-7kg w gore , w lapie-4cm , na klate na poczatku 60kg , teraz 81kg , mam 16 lat , byc moze jestem mezomorfikiem i dlatego wszystko tak ladnie sie rozwija , nic nie bralem , jedynie staram sie prawidlowo odrzywiac i dla lepszego samopoczucia jem tylko witaminy z olimpu dostepne w aptece.

DIETA - KLUCZ DO SUKCESU
1

nikt juz nie pamieta ile bylo jego staran , wiele jak jarania kruszonego na wyzwania z kazdym nastepnym dniem plan ten sam od paru lat wola walki chec przezycia ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 71
MrRat masz racje, moja waga jest niecoprzyduza, ale moze jak sie doczytales moim celem jest przyrost masy miesniowej, czy na diecie uzyskam swoj efekt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1573
na diecie zredukujesz w jakims stopniu tkanke tluszczowa co spowoduje ze miesnie sie bardziej uwidocznia , a cwiczac bedziesz je jeszcze powiekszal .
1

nikt juz nie pamieta ile bylo jego staran , wiele jak jarania kruszonego na wyzwania z kazdym nastepnym dniem plan ten sam od paru lat wola walki chec przezycia ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21
MrRat czy ty wogóle ćwiczysz czy jesteś tylko starsz sie wywyższać??? Ja jak zaczynałem to miałem 17 lat wzrost 183 i wage 93 kg!!!! teraz mam 85 i niewielką warstwe tłuszczu. Moim zdaniem do pakowania nadają sie bardziej osoby grubsze niż grubsze ( nikogo nie chce obrazić), ale za nim chudy nabierze mase to gruby zdaży ją 3 razy zgubić. wiem to bo ćwicze z kumplem który rok temu ważył 63 a teraz 71 wiec szału nie ma.wiec ty maati ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz. życze powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

6 mięsięcy do oceny

Następny temat

trening dla kobiety

WHEY premium