SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna w suplach.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3764

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Doping.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 624
Witam, szukam jakiegoś środka, który naprawdę ma efedrynę w składzie, nie to co t5 od pewnej firmy z Białystoku. Polecicie jakiś środek? do 200zł.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Ciężko nazwać produkt wytwarzany gdzieś w garażu jako podrabiany Niestety nie dostaniesz takich suplementów. Szukaj ew. pseudo efedryny wśród leków na kaszel/gardło.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699618
Nigdy nie będziesz pewny co jest w środku , bo te produkty są sprzedawane nielegalnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 624
Niby tak, jednak niektóre kopią dobrze... A ogólnie co jest częściej podrabiane: efedryna czy geranium? I który środek można nazwać lepszym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699618
Osobiście mam T5 i kopie mnie dobrze , jednak Ty twierdzisz ze jest kiepski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 624
Słyszałem od znajomych, że ogólnie teraz t5 jest strasznie podrabiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 624
Pytanie z jakiego źródła masz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699618
A co teraz nie jest podrabiane . W sumie to nie wiem czy ten temat jest odpowiedni do tego działu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
T5 jest kilka wersji na pewno są takie co działają. Ja miałem Hellfire i robiło pięknie!

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
W suplach robionych w piwnicy jak im się sypnie tak będzie, dwie puszki dwa działania nic nowego.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 0 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Lepiej kup sobie efedrę w prochu wyjdzie taniej niż spalacz w którym teoretycznie ona się znajduje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jank30
Lepiej kup sobie efedrę w prochu wyjdzie taniej niż spalacz w którym teoretycznie ona się znajduje.


żeby to jeszcze było takie proste kupić efedryne solo. Próbowałeś w ogóle.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRZEDTRENINGÓWKA Z SFD

Następny temat

Swedish Supplements - gdzie dostac w Polsce ?

WHEY premium