SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna antykatabolikiem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4416

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
No właśnie,czy efedryna ma właściwości antykataboliczne?Czytałem ostatnio jeden z artykułów na stronoe głównej i zainteresował mnie ten fragment:

"Innym składnikiem z grupy sympatisomimetics, który daje także antykataboliczne efekty jest EPHEDRINE. W szkołach medycznych jest używany w kuracjach zbyt wysokiego poziomu cortizonu"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Moze ja mam jakies zle info,ale z tego co wiem to efedryna nie ma dzialania antykatabolicznego. Predzej bym sie sklonil do dzialania katabolicznego. Efedryna wytraca przeciez caly glikogen z miesni do krwi dlatego uzyskuje sie takie przyrosty energii. Potem miesien nie ma paliwa i sam siebie spala dlatego tak niezbedne sa aminokwasy. podaczs kuracji efedryna.Nie wiem moze odkryli jakies inne teorie na ten temat.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
Zekomo dziala antykatabolicznie, czytalem wiele artykolow i wynikow badan ale sam sie czuje po niej jakos plasko(szczegilnie na diecie nie wiem czy to zbyt duze odwodnienie?)
lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Ja mialem z efedryna kataboliczne doswiadczenia.Stad moje domniemania.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Jej antykataboliczne dziłanie polegac ma ponoć na zmniejszaniu wydzielania kortyzolu po treningu.

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
666 D. Mirowski
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2738 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21181
Calkiem mozliwe ale nawet jesli to i swoje "niszczy" podaczas trningu z obciazeniem. Tak sobie mylse i dochodze do wniosku ze najlepiej ja chyba brac prze trenigami areobowymi.

666

Burneika Sports Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
jak nie jestes na diecie to dobrze zazucic efe przed ciezkim treningiem, lubie to uczucie "stymulacji" ale robie to zadko, ciezko mi sie spi to tym "gufnie"
lifter
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CZY TO JEST MOŻLIWE

Następny temat

Oto cykl... i kilka pytan

WHEY premium