SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna a zatkany nos

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4431

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1410
Otóż cierpie na przewlekly niezyt nosa, mozna nazwac naczynioruchowy. Nos oddtykaja mi albo krople z xylometazolina, ktore rzucilem z powodu "odbicia", i nie wezme tego juz wiecej, albo tabletki. Pozostaje mi brac leki w tabletkach, z pseudoefedryna, oraz zauwazylem, ze po efedryna takze przynosi ulge, tyle, ze tussipect ktory ma w sobie efedryne jest na recepte. Zadam moze nietypowe pytanie, ale czy spalacze, ktore maja w swoim skladzie efedryne, tez obkurczaja błone śluzowa nosa?

Pytam, bo jest to bardzo uciazliwa dolegliwosc, rowniez przez zatkany nos, pieka i puchna mi oczy, mozna powiedziec, ze praktycznie zadne krople przepisywane przez laryngologa nie pomagaja, a czasem nawet czuje, kiedy mam zatkany nos, jakby "zostawaly" w nosie, nie oddtykaly go, dodatkowo wtedy czuje zatykanie sie uszu.


Zmieniony przez - Laksa w dniu 2012-06-11 23:37:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeśli masz postawioną diagnozę to jaki problem poprosić lekarza prowadzącego o zmianę/dobranie odpowiedniego leku... No chyba, że mowa o autodiagnozie...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1410
do laryngologa chodze dosc czesto, wypisywal juz rozne krople, nawet na zamowienie, mascie, to wszystko tylko lekko łagodzilo objawy. ale kiedy mam mocno zatkany nos, pomaga (nie do konca, ale jest troche ulga) efedryna/pseudoefedryna. dlatego pytam, czy efedryna zawarta w niektorych spalaczach, tez bedzie dzialac w ten sposob.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 602 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2370
Tu masz cały topik, może znajdziesz coś dla siebie:

Naczynioruchowy nieżyt nosa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie kaletki podbarkowej, lekarz radzi blokadę, czy jest inny sposób?

Następny temat

Uszkodzenie wiązadeł pobocznych kolana?

WHEY premium