SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Efedryna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2013

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 171 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2370
Witam. Mam pytanie do osób które brały lub znają kogoś i wiedzą jak działa efedryna.
Nie interesuje mnie odchudzanie. Chodzi mi tylko o poprawę tempa biegu.
Czy sprawdzał ktoś wyniki przed i po? Na jakim dystansie? Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z efką to bardzo proszę o pomoc ;)

"Chłop to ma być chłop a nie szelki!"-babcia :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 99 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 616
Bo to prawie to samo.
Tak samo może serducho stanąć.
Pytanie, po co to brać ?

Wiele narkotyków ma w sobie efedrynę , więc sam sobie zadaj pytanie jak to j**ie po serduchu.

Zanim weźmie może niech sobie porządnie serce zbada , bo się okaże że już nigdy nie zajrzy na te forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Czystej nie miałem, z tussipecta stosowałem, nie zauważyłem by mi się jakoś lepiej biegało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94124 Napisanych postów 363950 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667651
nikt ci nie da odpowiedz o ile coś poprawisz bo to sprawa indywidualna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Każdy tutaj ma takie doświadczenie. Sprawdzi się.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22276 Napisanych postów 32780 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402477
Efka ma takie działanie, że ciało już nie chce, ale dalej biegniesz. Dobrze znać swoje możliwości, więc lepiej trochę poćwiczyć z ef przed głównym biegiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Pamiętaj też o kofeinie do efki. Obydwie substancje "zagrzewają" do boju . Pamiętaj też aby nie startować ze zbyt wysokiego pułapu mówię o efce inj. j**nolem raz trzy inj przez godz no i powiem że działo się jak cholera

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
KLAJTA
Pamiętaj też o kofeinie do efki. Obydwie substancje "zagrzewają" do boju . Pamiętaj też aby nie startować ze zbyt wysokiego pułapu mówię o efce inj. j**nolem raz trzy inj przez godz no i powiem że działo się jak cholera


Znam to Wydawało się że nie działa. Człowiek poprawił kolejnymi ampami a tu zonk
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zdecydowanie po efedrynie w momencie niby juz braku sil, mozesz jeszcze

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
prost4k
KLAJTA
Pamiętaj też o kofeinie do efki. Obydwie substancje "zagrzewają" do boju . Pamiętaj też aby nie startować ze zbyt wysokiego pułapu mówię o efce inj. j**nolem raz trzy inj przez godz no i powiem że działo się jak cholera


Znam to Wydawało się że nie działa. Człowiek poprawił kolejnymi ampami a tu zonk

Przyznam że byłem świadom tego co robię. Byłem ciekaw jak bardzo to telepie i się przekonałem, tylko do każdej ampy efki 200mg kofeiny.
Przy robieniu ćwiczenia na drążku popękała mi skóra na dłoniach taka była petarda.
Wracając do tematu do biegania clen też jest super ale nie ma kopa jak po efce
Dla hardcora to może combo clen+efka+cofa i ogień na tłoki hahahaha

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KLAJTA
prost4k
KLAJTA
Pamiętaj też o kofeinie do efki. Obydwie substancje "zagrzewają" do boju . Pamiętaj też aby nie startować ze zbyt wysokiego pułapu mówię o efce inj. j**nolem raz trzy inj przez godz no i powiem że działo się jak cholera


Znam to Wydawało się że nie działa. Człowiek poprawił kolejnymi ampami a tu zonk

Przyznam że byłem świadom tego co robię. Byłem ciekaw jak bardzo to telepie i się przekonałem, tylko do każdej ampy efki 200mg kofeiny.
Przy robieniu ćwiczenia na drążku popękała mi skóra na dłoniach taka była petarda.
Wracając do tematu do biegania clen też jest super ale nie ma kopa jak po efce
Dla hardcora to może combo clen+efka+cofa i ogień na tłoki hahahaha

Klajta W dni treningowe bierzesz czy redukcja się zaczęła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Kiedyś leciałem na redu, później tylko dt pod wl daje powera Narazie jestem off od efki

Powrót do formy.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zly odblok i raczej jestem zablokowany

Następny temat

Płynne przejście na długi estr, dobór IA

WHEY premium