SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ecstaza

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 472
Chcialbym sie dowiedziec w jakim stopniu branie tzw.pigul/pix jest szkodliwe na zdrowie? czy bardzo uszkadzaja watrobe i czy dzialaja tak bardzo niszczaca jak amfetamina,tzn.czy tak samo po nich spada szybko masa jak po fecie,aha i jeszcze jedno, jakie sa skutki po polaczeniu alkoholu i piguly?Bardzo prosze o jak najbardziej wyczerpujace wypowiedzi na temat ecstazy, wielkie dzieki!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hehe spoko .... a swiecic przykładem - potem niektórzy sie dziwia ... bo w POLSCE to nie do pomyslenia ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
to jest dział zdrowie a nie dział dążenie do utraty zdrowia ...

ogólnie skład działanie = amfetamina +dodatki

jak poszukasz w archiwum to znajdziesz ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
jeden z najgorszych narkotykow obecnie...mix kilku srodkow, ma chyba najwyzszy wspolczynnik naglej smierci sposrod narkotykow

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Piguła to najwieksze g****, chyba na jednym poziomie z herą choć tak nie uzaleznia. Tylko zakompleksiony margines bierze piguły zeby dobrze sie bawic, co do masy do spada szybciej niz po efedrynie wiec jak bedziesz czesciej brał to jak wrak bedziesz wygladał, a co do mieszania z alkoholem to juz przegiołes hahah lepszego zestawu niema, piguła+alkohol to moze byc adios bo fikniesz na serce nawet jak masz zdrowe. Radze sie 100 razy zastanowic i pomyślec troche w przyszłość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
czytalem o dziewczynie ktora na love parade ktorejs nabrala pigul, i z kazdego pora skory zaczela jej sie saczyc krew, nikt nic takiego nigdy nie widzial i nikt nie wiedzial jak jej pomoc, skutek wiadomy...

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Pewnie ciśnienie jej podskoczyło jak w komorach hitlerowskich i sie doigrała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 189 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1322
No wiec tak , zawsze bylem przeciwnikiem brania narkotykow, ale jakos kolega mnie namowil na andrzejki 2003 , wzialem jednego , pozniej na walentynki wzialem 5 , a teraz na ADM 2004 w manieczkach wzialem 7, i co ?? zyje mam sie dobrze , mam lepsze zdrowie niz nie jeden nastolatek w moim wieku, ale , jest jedno ale jak do tej pory, jak wzialem 5 to nic oprocz wielkiej energi i tego ze sie wcale nie meczylem nie mialem , ale gdy wzialem 7 to zaczalem widziec rozne niestworzone rzeczy, nie chce mi sie pisac jakie, ale ogolnie chodzi o zaburzenia mozgu. Na Sunrise with Ekwador w kolobrzegu mam zamiar wziasc 10, a czy mi sie uda to wyjdzie w praniu, Ps. nie bierzcie narkotykow to najwieksze gowno jakie istnieje dla niedowartosciowanych , zakompleksionych ludzi. pozdrow 4all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ciesz sie zdrowiem puki mozesz, za pare lat wątroba moze ci powiedzieć Basta a ubytki szarych komórek po takich sesjach liczy sie w pełnych procentach chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
podstawowa sprawa: ch.. wie co tam jest w środku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12619
j/w, przeciez tego sie nie robi w sterylnych warunkach, proporcje na oko, brudne wszystko jak cholera. Do amfetaminy sie dodaje np. opilki metalu zeby ranily sluzowke

--> SFD FIGHT CLUB <--

0111010001101000011010010110111001101011

The fear of death follows from the fear of life. A man who lives fully is prepared to die at any time.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2459 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14421
ja za pierwszym razem wzialem pol ("diament"), bylo tak sobie, na disco podobalo mi sie to ze taniec byl tak naturalna rzecza jak oddychanie, no i rano nie bylo zlotu jak po fecie. po dwoch dniach jak pojechalismy z uczelnia na terenowki do krakowa wzialem 3/4, (tak jakos wyszlo ze to 3 pixow bylo nas czterech) juz jak zaczela wchodzic czulem sie zle, kolatanie pikawy i ogolnie miazga na bani... jednak jak juz znalazlem sie na starym miescie to jazda byla niezla. Budze sie rano i luzik tak jak poprzednio, ale pod wieczor dostalem takiego zlota ze nikomu nie zycze, w zyciu sie gorzej nie czulem, myslalem ze sie przekrece, pikawa nap*****lala jak wsciekla, uczucie leku, bylo mi tak goraco ze myslalem ze sie ugotuje, na pysku kolory mi sie zmienialy jak w kalejdoskopie od fioletowego, przez czerwony do zielonego, chlalem browary wiedzac ze pomagaja na speeda, ale efekt byl marny. Potem jeszcze przez 2 dni mi wracalo. Od tamtej pory w zyciu juz tego gowna nie wzialem i wziac nie mam zamiaru. Slabo mi sie robi jak slysze ze ludzie biora po 3 i wiecej a ty witamin tu wyjezdzasz o 10, chlopie, trafisz na jakies mocniejsze i sie przekrecisz,***** wie co oni tam dodaja, zastanow sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Unidox Soultab - kilka pytan

Następny temat

Solka

WHEY premium