SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Echa Minionych Lat - Dawne zawody, zawodnicy, wydarzenia

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 194610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15382 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388054
uzywal sterydow - oszukiwal, tyle w temacie

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731631
Sesja zdjeciowa dla magazynu FLEX z lipca 2003 roku ( numer z listopada) . Cutler, Coleman i Schlierkamp. Niektore zdjecia sa znane, ale mozliwe ze nie wszystkim i nie wszystkie byly prezentowane w jednym miejscu na forum.
Sesja ta miala zapowiadac walke o Sandowa pomiedzy mistrzem Colemanem a dwoma zawodnikami ktorzy mogli odebrac mu tytul Mr.O. Cutler w 2001 roku na Mr.O, niespodziewanie dla wszystkich zajal drugie miejsce wygrywajac z Colemanem pierwsze dwie rundy. Natomiast Schlierkamp w 2002 sprawil jeszcze wiekasza niespodzianke pokonujac Coleman niecaly miesiac po konkursie Mr.O, na zawodach GNC Show of Strength , Jak wiemy, zaden z tych zawodnikow nie stracil Colemana z tronu w 2003 roku. Cutler byl drugi a Schlierkamp piaty.

















































Zmieniony przez - Possible w dniu 29.10.2017 16:20:53
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15382 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388054
zawsze podobala mi sie kariera guntera, szkop niewiadomo skad dostal przepustke od weidera i byl na szczycie chwile ulozyl sobie zycie i zyje sobie spokojnie w usa, czytalem kiedys jego historie na MD i bardzo mi sie podobala, wydaje sie spoko gosciem, z tego co kojarze dalej je ze swoja zona i jest PT, chociaz nie wiem na 100%
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
panowie świetnie się bawili podczas posedown na Olympii 2003










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522631
Plakat promujący piętnastą edycję zawodów Night of Champions (rok 1993). Na afiszu zarówno wśród sylwetek zawodników jak i wymienionych nazwisk brakuje znakomicie przygotowanego Andreasa Munzera, który ostatecznie zajął drugie miejsce w tym konkursie, więcej zdjęć Munzera w jego galerii w dziale => TUTAJ







Zmieniony przez - ASNF w dniu 2017-11-08 23:22:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1960 Napisanych postów 19819 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731631
I Munzer powinien wygrac te zawody, a nie nudny Porter Cottrell. Zreszta byli i inni lepsi zawodnicy niz Cottrel, np.Charles Clairmonte, rowniez slabo doceniany zawodnik. Ale Z Andreasem juz przesadzali, on nigdy nie wygral zadnych zawodow pro, z taka sylwetka, tak docieta, nie jest to normalne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Tak to bywa na zawodach w USA promuja swoich i tyle.
W tamtych czasach było jeszcze kilku świetnych zawodników i też nie mogli przebić się na szczyt.

Np Olev Annus,Jablonecky-których widziałem i znam osobiście-sylwetki po prostu kosmiczne!

Wielu Europejczyków jest godnych pierwszych miejsc na zawodach serii Pro w USA a zajmują 5,6 i gorsze miejsca.Kiedyś to też spotkało Piotrkowicza-powinien wygrac bez problemu a był chyba piąty,jak dobrze pamiętam :)

Podobne problemy ma Osladil i inni czescy super kulturyści.
Są lepsi pod względem budowy proporcji,docięcia i zajmują 3,4,5 miejsca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5377 Napisanych postów 15382 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388054
dlatego wszyscy sie wypinaja na ifbb, bo kazdy wie ze w eu cos zwojujesz ale zeby ugrac cos wiecej musisz isc na ich podworko i bawic sie ich zabawkami... mnie najbardziej rozp*****la text w ifbb slyszany wiele razy i wiele razy powtarzany 'zeby zajmowac wysokie lokaty, musisz duzo startowac, zeby sedziowie cie znali' gowno prawda jak masz zawodnika x y z, i zawodnik Y odstaje na + proporcjami, forma od pozostalych dwoch a dostaje miejsce gdzies w dupie bo 'sedziowie go nie znaja' tak glupiego czegos nie slyszalem nigdy, jestes najlepszy to jestes najlepszy, wiadomo ze to nie rzut oszczepem - kto dalej ten wygrywa, ale nawet w kulturystyce sa pewne kryteria, pozniej jest zawodnik, elita gen i odpuszcza sobie starty, bo po co? jak sedziowanie szczegolnie w usa to padaka, pozniej ogladamy w kolko tych samych zawodnikow na wiekszych zawodach i top2 wiadomo kto a 3,4,5 tez wiadomo tylko nie wiadomo jaka kolejnosc, bo od sedziow zalezy...

znam jedna zawodniczke bikini(dla mnie to i mens fizik to jajca a nie kulturystyka, ale co tam ) zajmuje wysokie miejsca w amatorskich zawodach miedzynarodowych, i sama mowila ze same wyloty/przeloty hotele itd na rok chyba 2016 kosztowaly 16-17k euro, do tego trzeba ten szmal zarobic itd, forme robic, marnujesz czas, pieniadze, czasem i zdrowie a oceniaja cie ch**owo, bo wypychaja swoich w gore, chociaz kazdy wie ze na to nie zasluguja.



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 11/9/2017 11:44:59 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Lord-ale z tymi startami to prawda-czołowka jest w tak wysokiej i wyrównanej formie a sędziowie na obejrzenie i ocenę mają naprawdę mało czasu.

Prosty przykład-wychodzą półfinaliści -z 12 zawodników-sędziowie błyskawicznie wybierają finałową szostkę.
A jak szybko?-czasem nie zdąrzę zrobić wszystkim pojedyńczo zdjęć-czyli przyglądam się chwilę każdemu zawodnikowi,by trafić jakieś dobre ustawienie,bezruch itp.to trwa naprawdę krótko a oni juz schodzą.

Jak dla mnie-sedziowanie jest dużo za krótkie -ale ten pośpiech wymusza cała impreza,ktora i tak trwa najcześciej dwa dni od rana do nocy.

Wiadomo,że sędziowie mają dużą wprawę w ocenie-ale przy tak krótkim czasie błędy się popełnia.

Jeszcze gorzej jest w eliminacjach-wyjdzie 30 zawodników i wybierz szybko 12-tu jest najwiecej błedów.

Stąd potem oceny na zasadzie-tego to już znam,był kiedys 1-jest dopakowany-ale to nie ocena akualna ze sceny ,tylko z pamieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728591
Co do wymierności sportów : startowałem w rzucie oszczepem kilka razy-nie zawsze wygrywali ci co najdalej rzucali :)

Podobnie jest w innych sportach,zwanych wymiernymi : wystarczy przekroczyć linię,rzucić poza stożek pomiarowy i do widzenia :)

Tak wiem-można na kamerach zobaczyć itp.
Ale tylko w teorii-kamer wszędzie nie ma :)

Co do kasy- sportowcy amatorscy startuja ,bo to lubią,kochają,nie mogą bez tego żyć -nie przeliczają tego na pieniadze.

Podobnie jak mający inne hobby:zbieranie naklejek,znaczków,podróżowanie,czy imprezowanie-jak to lubią -muszą w siebie zainwestować bez oczekiwań zwrotu tego w pieniadzach..


Dopiero profesjonaliści patrzą na kasę-bo to ich praca,i powinni na każdym starcie chociaż coś zarobić,chociaż na koszty,jak nie trafili z formą.

A z tym to jest różnie :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Arnold Schwarzenegger WIELKA GALERIA vol. 2

Następny temat

aquatic, nagroda.

WHEY premium