SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Echa Minionych Lat - Dawne zawody, zawodnicy, wydarzenia

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193993

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
lordknaga
wtedy to mieli te gacie takie smieszne ze zaslanialy dol brzucha i gore ud, ciekawe jak by sie prezentowal wtedy w dzisiejszych slipach startowych, jeszcze wiekszy pogrom by byl szoda bylo jego naramiennych i slabych rak, no i ta talia troche szeroka byla, ale przy takich udach to co sie dziwic


Dokladnie 170cm z hakiem i takie uda to gdzies to musialo sie odbic na talii. Nawet jak w pasie cwiczyl to i tak talia na boki poszła bo serie 250kg tyłkiem do gleby przez 20 lat zrobiło swoje.
Nie wygral tak naprawdę nigdy nic znaczacego tzn. chodzi mi o zloto na Olympii ale rozpoznawany jest przez te swoje kolosalne uda i łydki chyba przez kazdego kto choc troche zainteresuje sie BB.

Na mnie tez mega wielkie wrazenie zawsze robił Mike Mentzer. Prekursor szkoły treningowej którą potem odpowiednio zmodyfikował Dorian. Szkoda ze Mike zmarł i dziwna ta cala historia ze zgonem 2 dni potem jego brata Raya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387524
z mentzerami to do dzisiaj jak z kennedym, nie wiadomo do konca co... platz moze i nie wygral olimpi ale nogi ma do dzisiaj najlepsze(w zasadzie to mial ) i byl kochany przez publike, tak samo jak bylo z ruhlem pozniej, niewazne ktore miejsce zajal, to ludzie szaleli i darli ryje jak sie dalo jak tylko markus wychodzi na scene, czy byl wysoko czy nisko, nikt takich owacji nie mial, tacy zawodnicy sa zawsze zapamietywani na zawsze... pisalem tez o haneyu i jego 8 zlotach z olimpi i do dzisiaj nie mam pojecia co ludzie widzieli w jego sylwetce,byl duzy na tamte lata ale nigdy przenigdy bym mu nie dal tylu wygranych i nie odznaczal sie kompletnie niczym dla mnie... moj ojeciec za to jak ja bylem szczyl sie nim jaral niemilosiernie, ciotka z usa to pamietam jak wsylala mu VHS haneya z treningu to kaseta byla walkowana po 100x dziennie hehe

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Lee był ogromny jak na tamte czasy. Po zwycięstwach na Olympii od 76r do 83r (pomijajc 80r gdzie Arnold nie powinien wygrac a dostal Sandowa chyba za calokształt) kolejno Columbu, Zane, Dickerson, Bannout; ludzie mieli dosyc przecietnych rozmiarów kulturystów bo nie ukrywajmy ze ta czwórka wyzej przeze mnie wymieniona nalezala raczej do grona niskich zawodników i nie mieli na sobie tyle miesa ile np. Haney przez co furory na scenie nie robili. Lud chcial olbrzyma i go dostal. Juz prawie w 83r Lee wygral no a od 84r wiadomo dominacja. Konkretnie wygladał złaszcza przodem miazdzyl innych i w 91r prawie na Dorianie sie przejechal ale o dziwo wygral bo Dorian zmiazdzył go plecami i nogami ale u góry z przodu jednak masy mu brakło wiec w 92r Lee juz wiedzial gdzie jest jego miejsce w szeregu i odpuscil....
Mówi sie ze od ery Doriana zaczela sie dominacja olbrzymów na scenie wazacych po 110-120kg ale ja mysle ze juz od 84r ludzie chcieli wlasnie kogos takiego i Haney byl idealny do tego, a Dorian jak sie pojawil to juz w ogóle nie bylo dyskusji kto bedzie dominowal przez nastepne kilka lat na scenie BB bo nizszy o kilka cm i ciezszy o pare kg no i ten grzbiet chyba do tej pory numer jeden.




Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-02-28 15:49:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
Pierwsze logo IFBB.

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185





1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
plakat promujący Mr. Olympia 1988

1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1909 Napisanych postów 19774 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 731185








1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
dawne stylóweczki










1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Aż się łezka w oku kręci bo pamietam za szczyla te czasy ale nie zdziwię się jak takie kolorowe portki jak maja na tej focie pierwszej u góry wróca za jakis czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5314 Napisanych postów 15323 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 387524
SalvatoreLucania
Aż się łezka w oku kręci bo pamietam za szczyla te czasy ale nie zdziwię się jak takie kolorowe portki jak maja na tej focie pierwszej u góry wróca za jakis czas


sam szukalem takich portek ostatnio jedyne w 'normalnej' cenie maja w otomixie ale i tak nie sa az tak fajne jak te pytalem o cos takiego, nie ma juz dawno i raczej nie bedzie, bo trend inny niz w latach 80/90 skarpety frotte jak nasser, luzne spodenki i koszule, dlugi krotki/rekaw i wszystko fajne kolorki, nie jak teraz kazdy obcisly jak parUwa w tych leginsach i innych ciuchach typu poundout, slim/fit ze znaczkiem firmowym za ktory sie buli x3 i do tego te zarowiaste j**itne kolorki...nie mowie ze to zle ale taka stylowa to kompletnie nie moje gusty.



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 2017-08-21 22:00:04
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej