SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Eca i johimbina a dieta

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 375
Witam jeśli nie ten dział proszę o przeniesienie


Chciał bym się poradzić cię co do joszki bo nigdy nie brałem
Czy dobrze będzie gdy będę brać efedrynę 2 tygodnie on dwa off i w tym czasie przerwy brać joszke czy lepiej np
Eca 2 tygodnie on i 2 off a joszke cały czas tylko np w tygodnie z ECA 10 mcg a w tygodnie bez eca 20 mcg?

A i jeszcze jak wygląda sytuacja z dietą na joszce .
Słyszałem że najlepiej działa na ketozie bo nie ma takich wyrzutów insuliny mogę jechać na joszce przez 2 tygodnie na węglach około 50 g a potem na 2 tygodnie wskakiwać na 150 g?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
oobiscie bym dal 2 on off eca, a miedzy czasie joha, kofa, tyrozyna

johe mozna dac na diecie gdzie sa weglowodany jak najbardziej, tylko umiejetnie trzeba je wplesc w ciagu dnia

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 375
Umiejętnie czyli no po porannym cardio a potem okolotreningowo ? Dać też trochę przed snem ? W jakie węgle uderzać ? Owsianka z rana potem przed i po treningu banan albo inny owoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234169
ja bym dal po silowym i przed snem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Booster Testosteronu

Następny temat

Kreatyna ALLNUTRITION

WHEY premium