SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EVELINE - dziennik rekreacyjny

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dzień dobry

Nie nazwę dziennika treningowym, bo... no nie będzie to typowy DT.
Wywołana do tablicy w dziale przygotowań do zawodów, gdzie swego czasu prowadziłam dziennik, przyspieszyłam trochę swoją decyzję o powrocie do forum.
Kto ma ochotę sobie przypomnieć czasy cekinów to tu o, proszę link: KLIK

Postaram się zwięźle.

- aktualnie nie mam celów sylwetkowych. Jakbym miała określić cele to będzie to sprawność, plastyczność, stabilizacja.
- sylwetkowo to jedynie pilnowanie estetyki, teraz straciłam trochę mięśni, ale o tym później
- nie ćwiczę zgodnie z planem, nie mam na to ochoty, nie robię niczego regularnie. Moje treningi to raz lekkie siłowe, raz bardziej cc z wykorzystaniem trx, piłek, bosu itp., raz zabawy z kółkami gimnastycznymi, stawanie na rękach i jakieś kombinacje ruchowe. Czasami też robię cardio ale żeby uspokoić wszystkich - głównie dla zebrania myśli lub towarzysko, żeby spędzić czas np. z przyjaciółką.
- treningi mi wychodzą 2-4 tygodniowo. Pracuję na etat w biurze, prowadzę fitnessy, treningi personalne, trochę sama się dokształcam a to wszystko pochłania czas. Tyle ile zdążę, tyle zrobię i nie mam z tym żadnego problemu, że jednego tygodnia było więcej, drugiego mniej.
- diety nie trzymam i nie liczę ale tu chciałabym wykorzystać dziennik do powrotu na dobre tory. W związku z różnymi niefajnymi zdarzeniami ostatnich czasów straciłam całą motywację do gotowania i patrzenia na jakość jedzenia i jeśli już coś zjadłam (tak - jeśli w ogóle udało się cokolwiek jeść) to w lepszej wersji była to zamówiona sałatka do pracy lub bułka z jajkiem z columbusa, w gorszych wersjach ziemniaki z mikrofali polane keczupem i tona cukierków. No jeszcze jabłka i wafle ryżowe.

Piszę o tym, bo wolę żeby czasami ktoś mnie kopnął w zadek żebym się ogarnęła. Już od około tygodnia udaje mi się jakoś w miarę posiedzieć w tej kuchni i ugotować ryż, mięso, jakieś warzywa. Idzie ku dobremu i jeszcze będą ze mnie ludzie

Założenia diety:
- nie będę liczyć
- głównie węgle, troszkę tłuszczy i białka
- zależy mi nie tyle na ilości jedzenia co na poprawie jakości

Pomiary:
(tak mniej więcej, bo zrobiłam pobieżnie kilka miejsc, które mnie interesują - reszta mi zwisa :P )
- talia 64-65
- udo 51-52
- biodra 88-89

I poniżej kilka zdjęć. Nie mam aktualnych przód-bok-tył, te są jakoś sprzed miesiąca, teraz jestem trochę szczuplejsza i niestety mam bardziej płaski tyłek Reszta aktualna.









Tak to mniej więcej wygląda teraz


A na treningach zwykle zachowuję się tak


Ach i oczywiście zachęcam do wpisów, bo ja lubię dostawać powiadomki, że ktoś mi coś skomentował


Zmieniony przez - eveline w dniu 2017-08-20 22:21:28
8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
O rany Eve, przegapilam fotki. Pięknie wyglądasz, jako ta sarna na rurce <3

Kuruj sie tam u fizjo, zeby nic nie ciagnelo i drętwiało - szkoda dobrej kawusi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Pierwsza

Super, że jesteś z dziennikiem Wklejaj codziennie zrzuty z miski i foty jedzenia! Będziemy pilnować

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777680
Oglądałem tam poczynania będę i tutaj

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 68706
ja tez jestem

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958388
dziennik to zawsze fajna sprawa no i w końcu 'u siebie'
będę podglądał i kibicował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 880 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15053
I ja się melduję u mojej mentorki i opiekunki. Te wygibasy ... wrzucaj foty, bo robią wrażenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Mis, na zrzuty to ja nie mam czasu. Zresztą szlak mnie trafia jak mam dziubać produktami w jakiś kalkulatorach. Poza tym nie ważę, jestem leniem śmierdzącym
Rion, Ero, Banan i Bazylka - cieszę się, że jesteście

Wczoraj treningu takiego na błysk nie robiłam. Coś tam pofikałam na salce - jakieś stania na rękach, przedramionach, hindu i kółka. Wieczorem miałam zły nastrój i chciałam pójść najeść się lodami, ale opamiętałam się i poszłam na bieżnię. Pobiegałam interwałowo, wróciłam, zrobiłam jedzenie na dziś i poszłam spać.

Jedzenie:
- w restauracji greckiej - nadziewane pieczarki, pierożki ze szpinakiem i trochę sałatki
- nektarynka i śliwka
- pokrojone warzywa (cukinia, papryka, marchewka) do tego batat i przyprawy i kawałek piersi z kurczaka
gdzieś tam jeszcze ryżu skubnęłam, kilka kromek wasa i oczywiście tona cukierków :P

Dzisiaj rano miałam pobiegać na bieżni, bo chciałam się zmęczyć, ale jestem taka jakaś słaba, że po 10 minutach się poddałam i poszłam na salkę, zrobiłam lekki trening (no dla mnie nie lekki, bo łapałam zadyszkę po każdej serii):
1a. Rdl 3x 12-15
1b. Wiosło na trx (min. ruchu, przytrzymanie) 3x 15
2a. Wznosy bioder ze sztangą 3x 12
2b. Wypychanie nogi w tył w klęku 3x 15
2c. Odwrotne rozpiętki trx 3x 15
3a. Brzuch na trx 3x 15
3b. Wznosy bioder jednonóż cc 3x 15

Jedzenie na dziś (tzn. co mam przy sobie do godziny 18:00 a w praktyce to się okaże):
- trochę ryżu brązowego, pierś z kurczaka, warzywa surowe
- batat, cukinia, marchew, papryka, pierś z kurczaka
- jabłko, wafle kukurydziane gdyby głód przycisnął
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
o - super że jest nowy dziennik. Śledzę i kibicuję. Najważniejsza to przyjemność z treningu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anchy MISS SFD
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 2338 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 72200
Jestem jak zawsze

Sylwetka świetna No i luz i podejście mi się podoba. Też do tego dążę i z Twoją pomocą jestem coraz bliżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Szpieguje z Krainy Deszczowcow :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Fajnie, że jesteś
Forma super, nie widać żadnych problemów z dietą Mam nadzieję, że będą filmiki i zdjęcia Twoich wygibasów, fajnie się ogląda coś takiego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IronWoman-cel-motywacja-działanie

Następny temat

Czytałam, widziałam, słyszałam - polecam

WHEY premium