SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ENDOKRYNOLOG

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5352

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 65
Witam mam zaniżone wytwarzanie własnego teścia dużo ponad norme i chcę wybrać się do endokrynologa wiem ze on może mi przepisać testosteron i czy sam wynik pomiaru teścia wystarczy aby wystawić recepte czy potrzebne są jeszcze inne badania w tym kierunku ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
prawde, całą prawde i tylko prawdę. Najpierw chciał mnie wysyłać do swojego kolegi niby super obeznanego w temacie ale wybiłem mu ten pomysł z głowy mowielem ze próbowałem juz wszystkiego i przysadka leży a ja juz mam dość i jestem gotowy do konca zycia wbijać :p

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Oczywiście że nie dostaniesz recepty na hormony od razu, przed taką decyzją lekarz zrobi sporo badań żeby ustalić przyczynę i najpierw przepisze leczenie innymi środkami aby pobudzić produkcję własnego testa zamiast walić od razu hrt
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Dokładnie jw . Tylko nieogarnięty endo zapisze Ci na pierwszej wizycie testo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
na pierwsza wiztye mozesz rowniez zabrac wyniki LH, FSH, e2 i prolaktyny

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
mi tam na pierwszej wizycie przepisał HTZ pokazałem badania testo LH i FSH ze bardzo nisko dobra bajera ze sterydy od dawna i skopana przysadka nawet sam sobie dawke ustaliłem 250mg e5d i co 2 tyg hcg, lekko krecił głową ze dawka wysoka ale wypisał kwity a internista wypisuje mi co 3 miechy 6 paczek omki i 6 paczek refundowanego pregnylu. Wystarczyła dobra bajera. Możliwe że trafiłem właśnie na tego nieogarniętego ale mam zamiar jeszcze do niego wybrać sie po symex.


Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2017-06-22 00:51:22

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 65
jopekmp to samo właśnie słyszałem tym bardziej jak pujdziesz prywatnie do lekarza da sie to ogarnąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
To chcesz się leczyć ? Czy tylko ogarnąć teścia ? Bo jak tak to nie musisz akurat szukać endo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 65
zobaczę co będzie sie dało zrobić czy uda się tescia do normy sprowadzić lekami a jak nie to powiem mu zeby mi tescia przepisał prosta sprawa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
A kto inny jak nie endo wypisze recepty na testa? Internista tez mi w sumie wypisywał ale musialem go ladnie prosic a tak mam kwit i wyj**ane musza wypisać laski nie robia a apteka to apteka. Choc ostatnio cena omki strasznie skoczyła ale i tak lepiej bic pewniaka niz sok z piwnicy.

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Prolongatum też ostro podskoczył z ceną ale zawsze warto brać to co produkowane w pewnych warunkach. Lekarz zapisujący 250 mg omy co 5 dni :) wow trzymaj się go rękami i nogami bo takich jest niewielu


Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-06-22 22:47:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jopekmp
mi tam na pierwszej wizycie przepisał HTZ pokazałem badania testo LH i FSH ze bardzo nisko dobra bajera ze sterydy od dawna i skopana przysadka nawet sam sobie dawke ustaliłem 250mg e5d i co 2 tyg hcg, lekko krecił głową ze dawka wysoka ale wypisał kwity a internista wypisuje mi co 3 miechy 6 paczek omki i 6 paczek refundowanego pregnylu. Wystarczyła dobra bajera. Możliwe że trafiłem właśnie na tego nieogarniętego ale mam zamiar jeszcze do niego wybrać sie po symex.



Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2017-06-22 00:51:22


No to tylko pozazdroscic, jesli piszesz prawde
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zrobic dalej...?

Następny temat

Czy coś przedawkowałem ?

WHEY premium