SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ENCORTON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 10459

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Co wiecie na temat tego środka??? Czy wogóle stosuje się go w kulturystyce podobno średnich i duzych dawkach powoduje przyrost masy ciała wzrost ciśnienia i obrzęki , wpływa na retencje wody hamuje wydzielanie ACTH przez przysadke... Co jeszcze??? za trafne i na temat wypowiedzi będą SOGi.

Zmieniony przez - TEŚCIU w dniu 2005-01-06 11:58:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
kiedyś załątwiłem to koledze _ znajoma pielęgniarka powiedziała dając mi to : lekarz powiedział ze 1-2 na dzień i ze przytyjesz po tym_ oczywiście ja tego nie brałem (nie jestem królikiem doświadczalnym) ale kolega :) zjadł 1 buteleczke bodaj i przytył ok 7 kg _ taka masa wiesz cos jak po mecie _ a do czego sie go używa to poczytaj sobie na necie : na oskrzela bodaj na płuca _ nie pamietam juz ale czytałem kiedys o tym!
1

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK sog poleciał czekam dalej Podobno po tym srodku mogą występowac problemy z siła ale nie wiem czy to prawda


Zmieniony przez - TEŚCIU w dniu 2005-01-06 12:55:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2604
Tego sterydu nie stosuje się w kulturystyce, ma on raczej działanie antyzapalne i jest stosowany w szpitalach, posiada duzo skutków ubocznych, tyje sie na nim ale strasznie zalewa i to nie są mięśnie. mój znajomy to brał jak trafił do szpitala z podejżeniem zapalenia nerwu wzrokowego. Zdecydowanie odradzam!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9302
ja to bralem i z reszta zakladalem o tym post
co do leku to kto chce go brac nie bedac chorym jest dla mnie poje.bany
mialem silne zapalenie nerwu twarzowego i to mi pomoglo,przed tym braniem naczytalem sie i spytalem lekarza co by bylo jakby ktos brl nie badac chory i kolo powiedzial ze moze ale nie musi powodowac niebezpieczne zmiany neurologiczne i ma strasznie duzo skutkow ubocznych ...
sya
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9302
dubel

Zmieniony przez - testoviron w dniu 2005-01-06 18:13:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1286 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34923
na ulotce pisało ze skutek uboczny to przyrost masy ciała i możliwy spadek siły_ ten kolo co odemnie brał nie narzekał na siłe- pisze to co mi mówił _masa mu poszła a siła to nei wiem - wiem ze nie narzekał- ale ja osobiscie tego nie polecam - lepiej juz weź sobie metke !

Jastrzębie rulezz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok dienki.tojestpoch**uityle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Kortykosteroidy :

http://www.mosbysdrugconsult.com/DrugConsult/Top_200/Drugs/e2109.html

To co my nazywamy encortonem inni nazywaja [w zaleznosci od kraju] :

Apo-Prednisone (Canada, New Zealand);
Cortancyl (France);
Cutason (Germany);
Dacorten (Spain);
Decortin (Bulgaria, Germany);
Decortisyl (England, Ireland, Philippines);
Delcortin (Denmark);
Dellacort A (Indonesia);
Deltacortene (Italy);
Deltacortone (Japan);
Deltison (Sweden);
Deltisona (Argentina);
Di-Adreson (Japan);
Drazone (Philippines);
Encorton (Poland);
Hostacortin (Indonesia);
Me-Korti (Finland);
Nisona (Peru);
Panafcort (Australia, South Africa);
Pehacort (Indonesia);
Prednicorm (Germany);
Prednicort (Belgium);
Prednidib (Mexico);
Prednitone (Israel);
Pulmison (South Africa);
Sone (Australia);
Steerometz (Philippines);
Ultracorten (Germany);
Winpred (Canada)

Tak bedzie ci latwiej cos znalezc.

Uniwersalne nazwy : Deltasone; Liquid Pred; Meticorten; Prednicen-M; Prednicot; Sterapred; Sterapred DS.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chyba jedno z najgorszych rzeczy jakie moze brac KULTURYSTA.. oczywiscie poza babskimi hormonami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Obywatelska milicjo -- jak bende chcial to wezme!!!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl z superanabolonu

Następny temat

Prosze o pomoc

WHEY premium