SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EKTOMORFIK ? MEZOMORFIK ? ENDOMORFIK ? prosze o pomoc :)

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1786
SIEMANKO ... to mój pierwszy post wiec jeśli coś poszło nie tak to proszę abyście mi wybaczyli , wiec zaczynam . Mam 16 lat trenuje od 5 miesięcy w tym od dwóch tygodni biorę suple kreatyna i białko , warze 80 kg wzrostu mam 178 .. I CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ JAKI JEST TYP MOJEJ SYLWETKI (ektomorfik endomorfik), BARDZO MILE WIDZIANA KRYTYKA , zdjęcia które zamieszczam były robione w tym dniu . przed treningiem wiec nie ma na nich tak zwanej "pompy" ... DZIĘKI WIELKIE Z GÓRY .. PS .. NAPINAŁEM SIĘ NA TYCH ZDJĘCIACH ..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Nie widać zdjęć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1455
gdzie te foty ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1786
czekajcie po nawet nie wiem jak wkleic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1786
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1786
o to zdjęcia :P










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Ekto, generalnie nie jestem za okreslaniem budowy dzisiaj nie ma czystych form, geny sa wymieszane, masz kilka dobrych cech, nogi pokaz.





Zmieniony przez - Gifowy w dniu 2013-01-04 12:42:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1786
oo nogi to chudziutkie mam :D możesz wymienić :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Klatka jak pokatujesz dlugosc i troche przymasujesz gore bedzie spoko, fatu nie lapiesz raczej mocno, barki waskie (chyba ktos sie op*****la ) Nogi podstawa jak zapytasz dlaczego dostajesz w leb, plecow nie pokazales chude lapki, masz spora dysproporcje miedzy barkami i ramionami a tulowiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Dobra mozesz zapytac w sumie masz 15 lat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1786
za 30 minut wstawie nogi i plecy :) poczekaj to dopiero początki :) jeszcze wszystko przedemna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o sprawdzenie i korektę diety - dieta na 0

Następny temat

Dieta na redukcji do oceny

WHEY premium