SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

EKIPA Z A4

Wysłana -
Frank Zane to przeszlosc. swiat idzie do przodu. kulturysci maja coraz wiecej miesni. zreszta musze cie zmartwic. on tez bral sterydy.
Wysłana -
No właśnie świat idzie do przodu! A kulturystyka tego nie zauważa

Jasne ze brał alw przy dzisiejszej wiedzy ludzie jak Phil Heath, Dexter Jackson czy inni topowe kulturysci przy ich możliwościach genetycznych mogliby osiągnąć fenomenalne sylwetki bez dopingu, sylwetki które są bardziej "dostępne" dla ogółu, są atrakcyjne. Jestem przekonany że polscy topowi kulturysci również zrobiliby świetna formę bez dopingu, suplementacja w tym przypadku zyskałaby ogromnego znaczenia, firmy zyskałaby na wiarygodności i popularności, mogłyby więcej inwestować w zawodników i zawody. Ludzie bronili by bardziej so kulturystyki mając świadomość że nie muszą ryzykować zdrowiem aby wyjść na scenę. Liczba widzów zwiększyła się bo przeciętny człowiek nie ma ochoty oglądać prserosniwtuch freakow z brzuchami w ciąży. Tutaj wszystko się nawzajem napędza.
Wysłana -
TheHunter
"kulturysty ma być ma być mega duży o to właśnie w tym sporcie chodzi"... tutaj dużo nie będę odpowiadał- Frank Znane.

W sposób jaki sie wypowiadasz tylko kompromituje jeszcze bardziej ludzi w tym sporcie... Nie wiem czy rozumiesz ale są pewne przekonania o "ludziach z dużymi mięśniami". Może zalapiesz o co chodzi;)

Jeżeli coś nie funkcjonuje to oczywiście trzeba nad tym pracować i to zmienić, inaczej dalej siedziałbys w szalasie pod drzewem. Naszczescie niektórzy mają trochę inna mentalność.

Jeżeli dzięki tej walce ludzie którzy bez takiego "show" wgl nie włączyliby transmisji, nigdy nie zobaczyliśmy takiego Manlowkskego, Khalidova czy innych dobrych zawodników w końcu zobaczą poza freakami sport na poziomie to nawet jeśli 90% z nich nigdy już do tego nie wróci, 10 % przez tych właśnie franków wciągnie się w prawdziwy sport. To są tak proste mechanizmy że aż wstyd tłumaczyć to dorosłemu człowiekowi.
Zmieniony przez - TheHunter w dniu 2017-03-03 10:57:11


kijem rzeki nie zawrócisz , doping był jest i jest coraz szerzej stosowany w sporcie.
Ludzie zawsze szukają drogi na skróty
sprawa kulturystyki to inna sprawa , są ludzi którym się podobają sylwetki po 130 kg
są tacy co im się to nie podoba
żyjemy w wolnym kraju i każdy decyduje za siebie
Wysłana -
Doping w kulturystyce jest najbardziej piętnowany z bardzo prostego powodu,efekty treningu,diety itd. oraz stosowania są najbardziej wyeksponowane dla przeciętnego człowieka.Prosty przykład - widzisz sprintera w telewizji który biegnie przykładowo 9.80,myślisz ale gość jest szybki,widzisz dużego gościa z dociętymi mięśniami powiedzmy na poziomie amatorskim i myślisz - ale koksiarz.
A jestem niemal przekonany że ilość środków przyjmowanych będzie raczej po stronie biegacza....
Strona 4 z 4
Dodaj odpowiedź