SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EC cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
własnie zacząłem kolejny raz wcinać Tussipet
+ coffex

Biore to tak:
zawsze na 1h przed dzwiganiem
jesli cwicze duze grupy to biore 3tusipety + 1 coffex
a przed treningiem malych grup 2 Tusipety +1 coffex

I juz po raz kolejny obserwuje niesamowite pompowanie miesni.Juz po kilku seriach jestem taki napompowany ze az sie dziwnie czuje.Pewnie to wplyw lepszego ukrwienia po efedrynie (wyzsze cisnienie) . Ale efekt jest naporawde za***isty.
Powoli zaczynam tez odczuwac wzrost sily
i wogole po koncu treningu nie jestem taki wy***any jak zwykle.
Bede tak bral przez miesiac i zobaczymy co bedzie dalej.
Tak dla zasady powiem ze nie przyjmuje tego ze wzgledu na efekt termogeniczny ale tylko aby dostac kopa przed treningiem.I narazie skutkuje.Tylko mysle ze podobnie jak z koksami lepiej zaczac powoli zmniejszac dawki (choc nie ma z czego ;) ) np do jednej tablety Tusipetu bo jak nagle sie przerwie to moge byc troche ospaly itd(organizm jednak moze przyzwyczaic sie do kopa energetycznego)

a wiec jesli ktos ma zdrowe serducho a ma problemy z pompowaniem miesni to polecam poeksperymentowac ;)

Pozdrawiam

KAIN

Zmieniony przez - KAIN w dniu 01-04-11 21:03:45
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Już eksperymentowałem -skończyło się na tym ,że 10 tabl. tussipectu na mnie nie działa

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
ładuj 20 )))

Pozdrawiam

KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Pomyślę

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
kurna przyznam szczeze ze w zyciu tego nie jadlem i nie pilem,opiszcie mi ile tego syropu(ml) pijecie,buteleczka to chyba jest troche tego,i jak dlugo mozna ,moze do tego aspiryne?
pozdrawiam

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jdałem 2 tab tussipeca + 1 tab polopiryny i zapijałem to kawą z czterech pełnych łyżek. Mieszanka daje dobry "ciąg na bramkę" tzn. mozna ćwiczyć dłużej i bardziej intensywnie, a pot leje sie z czoła jak z kraniku od pierwszej do ostatniej minuty treningu. Mozna zamienić tłuszcz na ciepło. Ja ważę 75 kg. wieksi pewnie muszą jeść więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
King lepiej brac to w tabletach niz w plynie bo wtedy dokladnie wiemy ile jest w dawce
1tab-15mg efedryny
1 cofex-40mg cofeiny

a w plynie to moze byc roznie rozmieszane



Pozdrawiam



KAIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
ja raz wziolem 10 tabletek (po 2 dniach stosowania), myslalem ze sie przkekrece, oczy czerwone jak nacpany, w szkole balem sie zeby mnie pedagoczka nie zaczela o cos sie dopytywac bo zle by bylo, pomyslala by ze na maczce jade:>

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
No to Borsuk chyba troszkę przesadziłeś -ja do takich dawek doszedłem ,ale po miesiącu stosowania -tylko przed treningami :)

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
seba i inni idzie w aptece kupic a tab tusipect bez recepty?

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
Sebapl juz mam do tego wstret:> boje sie brac nawet jedna tabletka jak chory jestem:>

Borsuk Kucharz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol

Następny temat

Spalanie tłuszczu

Wiecej