SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ECSS VS FEDERACJA DYMKA I SZYMCA!

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
CO POWIECIE NA TO???CIEKAWE JAK TO WIDZICIE??MOZE MAŁY SPARING STRONGMAN??MYŚLE ZE BYŁO BY CIEKAWIE!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
zgadzam sie z Tobą, ale kto to zrobi i za jakie pieniadze, Pozdrawiam (stawiam na Szczepańskiego)

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
była by ostra walka!moze chłopaki dymek i pietrucha cos pomyslą!!!

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1999
wg mnie federacja pietruchy i dymka by wygrala bo w federacji ecss nie ma zawodnikow typu pudzian,toczek,nowotnia(no moze szczepanski orzel) ale oczywiscie w tym sporcie wszystko jest mozliwe i wydaje mi sie ze taki sparing bylby bardzo ciekawy.Pozdrawiam

Trening daje życie,zycie daje trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Do takich zawodów nie dojdzie. Federacje obie sie nie znoszczą i nawzajem sie oczerniają(choć bardziej jest to widoczne ze strony ECSS, non stop cos ich boli). A nawet gdyby doszlo do takich zawodów ECSS padło by jak kafka w konfrontacji. Ta federacja niema przyszłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Jakby doszlo od takiej konfrontacji byloby zapewne ciekawie dla federacji strong, a nieciekawie dla ecss - takie moje zdanie
A co do tego ze ecss nie ma przyszlosci to sie zgadzam..

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1999
slyszalem gdzies tu na forum ze szczepanski ma jeszcze roczny kontrakt z federacja i jestem ciekaw czy pozniej przejdzie do federacji dymka i szymca

Trening daje życie,zycie daje trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Zgadzam się z Wami, że ECSS nie ma przyszłości, ale nie zaprzeczycie mi, że Maximus nie mogł by rywallizować jak równy z rownym z Pudzianowskim.

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1999
zgadzam sie z toba wojtas ale musialby byc w swietnej formie takiej jaka prezentowal rok temu

Trening daje życie,zycie daje trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
Patrząc jedynie na rekordy (wyciskanie, martwy ciąg, wiosłowanie) to Maximus powinien spokojnie wygrać z Misztrzem Pudzianowskim, ale tak to już w sporcie jest. Nie interesuje się tym za bardzo ale Berni powiedz mi czemu sądzisz, że Maximus jest teraz w słabej formie???

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1999
ja nie napisalem ze on jest w zlej formie tym bardziej ze wygral ostatnie zawody federacji ecss tylko napisalem ze on jesli chce powalczyc z mariuszem to powinien prezentowac forme sprzed ubieglego roku kiedy byl naprawde w swietnej formie

Trening daje życie,zycie daje trening.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile daje sprzęt

Następny temat

strong

WHEY premium