SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ECA - jak stosować?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 24433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Witam. Mam pytanie związane ze stosowaniem ECA. Interesuje mnie mianowicie:
-Ile należy przyjmować efedryny w tusipcu? Ja biorę 5 tabletek na raz, tj.75mg efedryny. A może powinienem rozłożyć tą dawkę na cały dzień?
-Kofeina; jak mocna powinna być kawa-ile jej sypać-by szklanka miała ok. 200mg kofeiny?
-Aspiryna; Czy wystarczy jedna tabletka, tj 500mg? A może to za dużo/za mało?
Ponadto: ile razy w tygodniu przyjmować ECA? Ja biorę 4 razy-zawsze ok 60-45 min przed treningiem. Mam wtedy super powera i pocę się niemiłosiernie
Do tego interesują mnie jeszcze takie sprawy, jak dieta przy braniu ECA. Co z posiłkiem po treningu (jeść czy nie?); Kiedy najlepiej ćwiczyć (pewnie nie za późno, bo się nie zaśnie); czy z ECA warto zastosować l-karnitynę? Jaki środek do kupienia u Cybera najlepiej zastąpi "własną produkcję" ECA i ile on kosztuje?
Jeśli ktoś ma jakieś inne sugestie oprócz odpowiedzi na moje pytania, to również proszę bardzo pisać.


Nicolai
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siema.
Nie chce sie truć tabletkami i lekami. Czytałem ostatnio o naturalnej alternatywie: tzn. zioła. Naturalna postać Eca. Podobno jest słabsze działanie ale bezpieczniejsze. Łączenie kory wierzby, nalewka z kwiatu głogu i zielona herbata. Mam owoc głogu i chce zrobić z niego nalewkę. Mogę zrobić z owocu głogu czy to musi być kwiat głogu?? Jaka jest różnica?
Jaką dietę stosować przy tym? Co dokładając do tego powoduje zwiększone efekty?? Pozdrawiam i z góry dziękwa :):) czekam na odpowiedzi :)

Mam akredytacje, mam swoją nację, która mknie jak ekspres przez hiphopowe stacje, wchodze w tonacje i oceniam sytuacje.Pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów. POKÓJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
zaraz cie przeniosa
bo to niewlasciwy dzial

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Taaa, też zauważyłem. Fakt, rychło w czas, ale jestem beginner na forum, a z takimi tak zawsze )) Temat jest już na suplementacji-zapraszam.
Swoją drogą to był pijacki weekend......

Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Na jeden raz 2 tabletki tussipectu tj 30mg + 1 aspirynke 300mg + 200mg kofeiny czyli dwie mocne kawki. Tak jak ty mam aspiryne 500mg, więc chyba będę ją poprostu dzielił na pół. Eca to powinnaś brać około 45minut przed treningiem aerobowym. A ćwiczenia aerobowe najlepiej wykonywać rano na czczo lub po treningu siłowym. Więc 2 razy dziennie przyjmowanie ECA wystarczy, raz rano, drugi po południu. Jeśli np do tego wszystkiego np biegasz wieczorami to mozesz dołożyć 3 raz oczywiście 45minut przed biegami. Chociaż myśle że 2 razy będzie w sam raz, w końcu nie zawsze więcej znaczy lepiej )). Pamiętaj też że tłuszcz zaczyna się spalać dopiero po około 20 minutach ćwiczeń, więc chyba najlepszym rozwiązaniem jest ćwiczenie 30 - 60minut. Oczywiście nalezy zaczynać stopniowo zwiększając czas. Jeśli chodzi o dietke przy stosowaniu ECA to oczywiście mało tłuszczu i cukru. No ale jeśli zależy ci naprawde na dokładnej diecie przy odchudzaniu to zajrzyj do działu ODŻYWIANIE.
Pozdrawiam DeeJaaVuu



"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Moderator działu Szatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Aha a jeśli chodzi o gotowe ECA to jest sporo tego u Cybera do koloru do wyboru )). Jak chcesz to możesz przeczytać o moim doświadczeniu z jednym ze wspaniałych ECA od Cybera https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=20397&forum_id=111&t_orig=3086&forum_title=Netrition Polska&M=Fałsz&S=Prawda



"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Moderator działu Szatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
DeeJaaVuu:

a ja gdzies przeczytalem ze nie mozna brac ECA rano na pusty żołądek

jak to jest? mozna czy nie?

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
'Upadając można zajść daleko, nie można tylko upaść i nie podnieść się'

pozdro.
Aidstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Ożesz! DeeJaaVuu - nie spodziewałem się tak szybkiej i ciekawej odpowiedzi!!! Wyjaśniłeś mi parę spraw-wielkie dzięki! A zatem moje ECA dzielę na dzienne porcje, a nie wszystko na raz. Twoja historia z ECA od Cybera naprawdę niezła-w takim razie zostanę chyba przy domowej produkcji; dużo taniej wychodzi i wiem już, że na mnie to działa-nie jestem taki twardziel jak Ty, ruszyła mnie moja dawka
No to jeszcze powiedz, co sądzisz o dorzuceniu przed treningiem ze dwóch tabletek l-karnityny OLIMPU? Ponadto ECA nieźle odwadnia - jakiś Vitaral, tudzież zestaw Centrum może pomóc odzyskać stracone minjerały?
Serdeczne dzięki za pomoc - już dość mam tego tłuszczyku; paszoł won! ))

Nicolai
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Tak jak jest napisane żeby brać 1 dziennie a na maxxxxxxx 2 bo jak więcej to khhhhhhh )). A bierze się po 4 i jest dobrze a czasami i nic nie jest he he. Jeden ci powie że można inny że nie, więc nie wiadomo kogo słuchać. Ja osobiście na początku brałem po śniadaniu, ale potem z braku efektów jadłem przed. Nie powiem ci jak lepiej bo ani tak ani tak nie działało. Bierz jak ci bardziej pasuje. Ja zaczne stosować teraz ECA własnej domowej produkcji )) i będe brał przed śniadaniem 45 minut przed aerobami a potem dopiero śniadanko. No a drugi raz przed treningiem siłowym czyli po jedzonku, więc będzie mieszanka. Najważniejsze by były efekty w postaci utraty tkanki tłuszczowej i jak najmniejsze uboczne do których należą m.in podwyższone ciśnienie i podobno kołatanie serca.



"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Moderator działu Szatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
Dzieki DJV:

ja biore obecnie 3 tabsy tussipka godzine po posiłku a za razem godzine przed treningiem na siłowni(posiłek - godzina przerwy - ECA - godzina przerwy - trening)

Podczas treningu dostaje lekkiego powera i strasznie sie poce ale to chyba dobrze :)

trzeba isc jush spac .branoc.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
'Upadając można zajść daleko, nie można tylko upaść i nie podnieść się'

pozdro.
Aidstep
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No tak, powiedzmy ECA "odwadnia" , podwyższona temperatura powoduje większe pocenie czyli ubywa nam wiecej wody z organizmu. Z tego jasno wynika ze należy pić dużo wody, więcej niż dotychczas, oczywiście mineralnej niegazowanej. No na treningu nalezy pamiętać o bardzo ważnej rzeczy czyli o ciągłym uzupełnianiu płynów. Dobrą rzeczą według większości jest picie np Isostaru czyli napoju izotonicznego w czasie i po treningu. Ja również go polecam a najbardziej smak cytrynowy, próbowałem jeszcze pomarańcz i grejpfruta ale zdecydowanie cytryna miała najlepszy smak. Zresztą na początku możesz kupić Isostar w płynie, napój a potem kupić większe opakowanie w proszku co jest korzystniejszym wyborem. Jeśli chodzi dalej o sprawe ECA u cybera to na większość działa, ale jeśli działa to domowe to nie wiem czy jest sens w wydawaniu kasy. Z tego co słyszałem jedna z osób stosująca ECA "Therma Pro" firmy prolab po około 35kapsułkach, straciła 5cm w pasie nie stosując specjalnej diety ani nie uprawiając ćwiczeń aerobowych. Jeśli nie lubi się kawy i nie ma się ochoty pić 0,5litra i łykać tabletki to można się zaopatrzyć w ECA od cybera. Wybór należy do was )).



"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Moderator działu Szatnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No fakt ja nie pije kawy bo nie lubie i mnie therma orznela jak sie patrzy

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak stsowac

Następny temat

SuperMass 3200??

WHEY premium