SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ECA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 460
Co sądziscie o ECA. Jaki to ma wpływ na zrzucenie tkanki tłuszczowej.?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koszty jakie bedziesz musial poniesc w zwiazku ze stosowaniem tego sposobu bede o wiele wieksze niz tego ktore wydasz na ECA. Poza tym nie probowalem, ale czesto pijam i zielone i czerwone herbaty!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ECA jest znakomitym srodkiem na pozbycie sie tluszczu. Jest to polaczenie efydryny, aspiryny oraz kofeiny. Srodek ten dziala w ten sposob iz podnosi cieplote ciala i w ten sposob spala zbedny tluszcz. Nie polecam ci go jesli masz jakies powazne schorzenia a zwlaszcza jesli masz slabe serce!

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Jakie mogą być skutki uboczne stosowania ECA, czy powinno się coś brać razem z tym. Może ktoś napisze coś więcej.

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"

Zmieniony przez - DeeJaaVuu w dniu 2002-01-29 19:40:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trzeba przyjmowac witaminy ale dokladnie nie powiem na ktore trzeba zwracac najwieksza uwage. Skutkami ubocznymi moga byc bole serca, jego kolatanie oraz nerwowosc !Dlatego osoby chore powinny trzymac sie od tego z daleka.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No to nasuwa się bardzo ważne pytanie. Czy warto brać ???

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli jestes zdrowy to owszem. Ale jesli nie jestes zbytnio otluszczony to chyba nie ma sensu bo to jest naprawde wybuchowa mieszanka pod wplywem ktorej mozna stracic na wadze w mgnieniu oka !

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
No zdrowy to raczej jestem i nigdy nie miałem żadnych większych problemów ze zdrowiem, oprócz chorób które przechodzi każdy )). Jeśli chodzi o tłuszcz to mam go 11,1 kg w procentach to 12,9 ) w pasie mam 90cm przy wadze 86 kg i wzroście 182. Do wakacji chce zejść do 80 - 82 cm i mam nadzieje że mi sie to uda.
Pozdrawiam DeeJaaVuu

"Wszystko co pięknie, rodzi się w bólu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stosowalem eca kiedys stracilem 10cm w pasie :)

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
Zapomniales dodac ze trwale uszkadza miesien sercowy, ale co tam to jest najlepszy spalacz tluszczu ))

deadmike

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skad to wziales ze uszkadza ???? Jakos w to nie wierze...

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
mialem to napisac tak:wyczytalem we flexie ze uszkadza trwale miesien sercowy(czy to prawda?) ale odpowiedziales i nie zdazylem poprawic mojego posta :P

deadmike

Przyszły Mr O

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LIKWIDUJĄ HI-TEC`A ?!!!!!

Następny temat

gainery

Wiecej