SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny problem

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Czesc mam dziwny uciążliwy problem otóż dziś miałem trening z piłki nożnej i wróciłem późno do domu ale zawsze też robilem w tym dniu ramiona (bic/tric) i nie dalem Rady zrobić i mam wyrzuty sumienia i wrazenie ze juz mięśnie zanikają czy to jest juz Biogresja czy jakos tak? Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Takie małe róźnice w wadze to normalna sprawa , obserwuj jak leci i w razie czego się bedzie modyfikować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wkrecasz sobie najprawdopodobniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
jw to jest po prostu zamęczanie sie psychiczne%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Albo dzis waga spadła 0.5kg to polecialy mięśnie? Czy tresc jelitowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej kupa, mniej płynów. Mięśni tak łatwo się nie traci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Uff,bo strasznie jest mi źle jak zobaczyłem że pol kilo poszło i ze odrazu mięso poszło,trochę się uspokoilem.A panu skacze czasami waga ze raz mniej raz wiecej?:d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na forum sobie nie "panujemy"
Tak, bywają różnice nawet 2kg u mnie.
Kwestia nawodnienia, glikogenu w mięśniach i ogólnego samopoczucia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
Ale jak trzymam makro i jestem w ruchu to nie mam się obawiać zanikania mięśni? Bo strasznie jestem uczulony na tym punkcie bo trochę się nameczylem żeby cos zbudować:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
waga się waha w ciągu dnia ok 2 kilogramów, jak dobry dzień czy święta to i 5 nawet.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 220 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3835
To jak raz waże mniej to nie znaczy ze polecialy mięśnie czy coś tylko wahania wagi porzez treść jelitowa i wodę i glikogen w mięśniach jak wyżej napisał Pan emenems tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 637 Napisanych postów 19268 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852245
najlepiej to nie zawracaj sobie tym głowy i nie waż sie codziennie, tylko raz na tydzien
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieżnia

Następny temat

Problem przy przysiadach

WHEY premium