SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny problem, wystający brzuch ... ;/;/;/ POMOCY

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1563
Witam, mam dziwny problem, nie jem duzo słodycyz, mozna powiedziec ze nie jem nic duzo kalorycznego ... to wszystko jak zaczalem jesc odzywki .. DN rano dextroza z kretą a DT Rano dextroza z kreta, przed silka carbo z bcaa i po silke carbo z kreta i bcaa ... i białeczko codziennie WPC :)

i od tego strasznie mi brzuch wydeło ... mimo ze brzuszki robie to nic nie chce spac ;/ moze mi ktos cos doradzic ? cos źle robie ? bo ten brzuch wcale nie wyglada fajnie ;/
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1563


fotka nr 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1563


fotka nr 2

pierwsze jest jak wypnbe brzuch, a druga fotka ta wyzej jest jak normalnie stoje ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
Dextoze wywal zbedna, kreatyna nie potrzbuje transportera, Carbo tylko w DT po SIŁOWNI

pozatym DIETA sie kłania, i to dlatego

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 405 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5077
Nie dziwne jak tyle wody w siebie wlejesz zaraz po jedzeniu lub tuż przed... Normalne że cię rozdyma. To przejdzie jak skończysz kretke i WPC.
A WPC z czym rozrabiasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
WPC OSTROWIA?

możesz mieć problemy, nie każdy dobrze znosi to białko

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1563
MJR skad wiesz ze tak duzo wody po jedzeniu i przed jedzeniem w siebie wlewam ? wlasnie wody nie pije zbyt duzo .. wiem ze do kretki trzeba ale ja wlasnie nie pijam ...

a WPC z wodą ;) piłem z mlekiem to ****owka hehe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1563
a i tłuszcz to to chyba nie jest ... ale czasem mam wiekszy ten brzuch, a czasem mniejszy ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
zła dieta, a właściwie jej brak.


nieodpowiednie produkty spożywasz, popijasz posiłki, może być wiele przyczyn, ale najprawdopodobniej to wina tego co jesz lub pijesz

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
hmmm ciezko powiedziec co to jest nie jest to napewno jakies mega sadełko moze poprostu jesz zbyt objetosciowe posiłki, zabardzo rozpychasz zolądek itp itd :)pozatym jakos mam wrazenie ze jestes endo zamien troche kalori z wegli na tłuszcze ( mniej Cie zaleje woda oraz mniejsza objetosc pozywienia o tej samej kalorycznosci )


Ja osobiscie tak zrobilem i jest poprawa do tego aktywny tryb zycia i po 3-4 tyg zobaczysz poprawe bez koniecznosci diety redukcyjnej :)

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 289
ja mam takie pytanko zwykle carbo przyjmuje na posilku potreningowym i jest to porcja 60g .....Pytanie jest tego typu czy mogl bym to rozbic na 4 np. rano , , obiad , posilek potreningowy i kolacje po 25 g na jedna porcje???

~~Kazdy jest kowalem wlasnego losu~~

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie od 12-latka

Następny temat

DIETA DO OCENY I POPRAWY !!

WHEY premium