SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny bol

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4345

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Moj brat ma pewien problem , otoz odczuwa bol w prawej pachwinie... z tego co mi powiedzial to bol przechodzi na prawe jadro ktore ponoc ma lekko powiekszone...za nic nie chce isc do lekarza wiec moze tutaj sie czegos dowie....cwiczy malo intensywnie (2 razy w tyg) nie wiem czy cos bral ...z tego co mowil to nie ale nie recze za to! dziekuje i pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 331
Elo...
Ja rowniesh uwasham she z takim problemem powienien pojsc do specjalisty urologa...
Z takimi rzeczami nie ma zartu...a nawet jak bedzie musial odstawic hantelki na pare tygodni to nic mu sie chyba nie stanie...w przeciwnym razie czeka go mase klopotow, a jego dziewczyna na pewno nie bedzie zadowolona...
NamaWiaJ Brata ZeBy PoSzeDl Do LeKarza!!!
Pozdrowka dla ekipy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
cos mi to pachnie przepuklina... chyba bez lekarza sie nei obejdzie (chirurga)

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stymze ten bol nie jest jakis ciagly tylko jak on to mowi pojawia sie najczesciej po "wizycie u dziewcyny" no i nie wiem chyba bede musial go przekonac do wizyty a do jakiego lekarza ma pojsc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
To mozliwe, bo wwtedy sie chlopak nadwyrezy i... sie p[rzepuklina ujawnia.
Najlepiej z czyms takim do chirurga.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a czy zalozmy jakis zabieg nie wyeliminuje z jego zycia silowni?? bedzie mogl dalej cwiczyc??
dzieki i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Wyeliminuje cwiczenia na 3 miesiace, pozniej bedzie mogl cwiczyc, ale o to to juz bardziej spytaj Guru.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
A teraqz opinia chirurga z ktorym wlasnie rozmawialem:

oszczedzanie okolicy operowanej okolo 2 tygodni, mozna cwiczyc na silowni miesnie brzucha normalnie po okolo miesiacu
wedlug niektorych mozna wykonywc normalne czynnosci zaraz po operacji

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wlasnie poczytalem troche na temat przepukliny i wlasnie nie wiem...bo on ma "po wysilku" bol w prawej pachwinie ale pachwina az tak nie boli jak jadro , ze jak mowi "dotknac sie nie moze" bol jeszcze trzyma dlugo ale sie zmniejsza...czy przepuklina ma cos wspolnego z jadrami...i powinno byc jakies uwypuklenia a tego chyba brak...wiec co o tym sadzisz kates?? bo ja juz sam nie wiem...a on tymbardziej....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha i jeszcze to ze pierwszy raz podobny bol wystapil jak upad po probie przeskoczenia czegos....ale to moglo byc w sumie cos zupelnie innego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
1. Przepuklina skosna moze uciskac na powrozek nasienny i uciskac znajdujace sie w nim struktury, a co za tym idzie powodowac bol jadra.
2. Jezeli ta sprawa ma pochodzenie pourazowe, to moze to byc przepuklina, ale rownie dobrze i wodniak jadra...
TO MUSI OBEJRZEC LEKARZ!!!

Zaniedbanie tej sprawy moze sie skonczyc nawet amputacja jadra, wiec zmus go do wizyty u lekarza.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
postaram sie ..do jakiego lekarza w takim razie ma sie udac..chirurga?? dzieki i pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skłonności do siniaków

Następny temat

opaski neoprenowe na kolana

WHEY premium