SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny ból kolana

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Ok. 2 lata temu przy grze w koszykówkę doznałem dziwnego i to jak widzę niespotykanego urazu kolana. Przy skoku do kosza poczułem chrupnięcie w kolanie a potem ogromny ból. Nie wiedziałem co się stało. Po kilku dniach ból powoli ustępowł ale miałem problemy z wyprostowaniem nogi w kolanie. Po kilku tygodniach już prawie nic nie czułem jednak o grze w kosza czy w piłkę nożną nie było mowy. Podczas biegania kolano coraz bardziej mnie bolało. Dodatkowo już po kontuzji kolano strasznie spuchło i stało się obrzmiałe (poniżej rzepki). Wygląda to tak jakby kość piszczelowa przy kolanie wysunęła się do przodu lub górna nasada tej kości strasznie się powiększyła. Kolano jest ciepłe, zdecydowanie cieplejsze od drugieg. Dziś wygląda tak samo. Czy ktoś może mi poradzić. Bardzo proszę o odpowiedż.

Jarek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
smaruj pastą do żębów rano i wieczorem.


na boga idź do lekarza! co tu radzić!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
loot z tą pasto to prawie uwierzyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32
Więc nie wiecie co powinienem zrobić z tym kolanem. Chyba pójdę do ortopedy

Jarek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Wskazane!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2712 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30062
jak &*#*$#!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 3633 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15525
"chyba pojde do ortopedy " nie ma to jak błyskotliwosc

i m p o s s i b l e
i s
n o t h i n g

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Jesli kolano boli i jest cieple,na pewno rozwija sie stan zapalny.Do lekarza!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

thermal + izo

Następny temat

Bole Kregoslupa. Terapia Metoda McKenziego. Szabuniewicz

WHEY premium