SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny ból łopatki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 40479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292
Witam, od ok miesiąca pobolewa mnie pod prawa łopatka, tak jakby miedzy kręgosłupem a łopatka. Ból nie jest mocny i stały. Mam wraże jakby miał tam spięty mięsień albo jakiś ucisk. Dodam, że ćwiczyłem wcześniej na siłowni.
Aha i pyka mi gdzieś w łopatce jak robie pełny okrąg ale to już od dłuższego czasu. Czy to coś poważnego? Co z tym mogę zrobić? Proszę o rade. Pozdrawiam
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Może był jakiś uraz mechaniczny...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1203
Odświezam Mam to samo może ktos wiec co z tym zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Czy lopatka strzela podczas ruszania barkiem tak jak przy Cwiczeniu " kaprurów"? Moze tez byc zblokowany kregoslup piersiowy

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Piotr, może plaster wygrzewający na próbę?
Tylko nie wiadomo czy by chłopak wytrzymał... Osobiście w tej chwili wygrzewam między łopatkami, bo coś mi weszło (kości strzelały), i powiem, że nie złe uczucie... Mojej mamie pomaga, więc też walczę z tym...
1

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1203
Tak chrupie i łopatka i coś tak jak by w kręgach (jeden krąg boli na wysokości łopatki.) dodam że rozgrzewajace specyfiki nic nie dają (bengaje plastry) Ortopeda nic nie wypatrzył ani wzrokowo ani na RTG nic nie spostrzegł. To jest taki jakby przykurcz czy coś nie wiem może ktos mi poradzi cos bo rok sie z tym zmagam i juz bym wolał sie nie zmagac:) thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Zespol strzelajacej Lopatki spowodowany moze byc albo jej lekkim zwyrodnieniem albo zablokowaniem kregoslupa piersiowego. Niewidoczne na RTG. Plastry rozgrzewajace ok ale przyczyny nie usunie to . Kregoslup trzeba odblokowac poprzez leczenie manualne czyli mobilizacje kregów i manipulacje czyli zabiegi kregarskie. Popusci odrazu.
1

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1203
Dzieki bardzo, że sie zainteresowałes i mi wyjaśniłeś. Widze ze jestes z Oświęcimia, wiec nie zapytam czy polecisz mi jakiegos dobrego kręgarza z okolic wawy, ale może kto inny zna jakiegoś sprawdzonego kręgarza z mazowieckiego jeszcze raz thx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Wpisz metoda Ackermanna warszawa. Sam pracuje ta metoda i bardzo dobre rezultaty są.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1203
Przeczytałem i sie skusze chyba. tzn przeczytałem ze to dobra i skuteczna metoda. ale czy to polega na tym (nastawianiu?) "chrupaniu" czy to jakies ćwiczenia? nie wiem czy lepiej iśc do kręgarza czy do fizjoterapeuty (czy on tez moze mi ponastawiać manualnie?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Tylko do fizjoterapeuty po pierwsze ma dyplom ktory go upowaznia do leczniea manualnego a po drugie dobierze Ci jeszcze cwiczenia. Chrupanie to rozejscie sie powierzchni stawowych nie zawsze musi wystepowac podczas manipulacji. Poza tym rozpoczyna sie od delikatnych technik jak trakcja czy mobilizacja

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

solarium- żel do wlosow

Następny temat

Wszystko strzyka wtf .. ?

WHEY premium