SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwny Kolor skory na jajkach 3 lata ON...fota...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 41640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tylko ze on to chce wziac na zbicie estro a nie zamiast cloma kolego

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2075 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
A badał w ogóle to estro , ze chce zbijac? czy z fusów wywrózył ?
Jak miał brac HCG przez tyle czasu na ON to nie brał a teraz nadgorliwy estro chce zbijac , ktorego pewnie przez te 3 lata nawet nie badał


Zmieniony przez - Amg27 w dniu 2018-03-12 13:06:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zapewne masz racje, ale dajmy szanse wypowiedziec sie autorowi na ten temat


Zmieniony przez - czellista w dniu 2018-03-12 13:13:18

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
macie racje niebadalem a srodek dostalem za pol darmo wiec co szkodzi nie jest to lek tylko suplement. Clomid i nolva bedzie dopiero po hcg. Pisalem o tym wszesniej. Poki co poszedl drugi hcg 2500iu poprawa jader znaczna :) Leci tez kreatyna 5mg dziennie bcaa bo zostalo mi tego wiec co szkodzi vit c 2g dziennie d3 i wapn. Proviron tez planuje dozucic 25mg e0d ale narazie nie widze takiej potrzeby. moze dodam do clomidu i nolvy. Poki co jestem dobrej mysli i nastawienie spoko.

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie zaryzykowalbym zbijania estro tym suplem przed sermami.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Oj cos czuje ze tu jeszcze szopki wyjda. Powodzenia w odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 101 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8045
czellista
tylko ze on to chce wziac na zbicie estro a nie zamiast cloma kolego

Mój błąd, tylko że taniej od tego supla kupiłbym opakowanie symexu na pół roku cyklu.
Autorze tematu czemu tak strasznie kombinujesz? Potrzebujesz leków i badań a nie suplementów i wróżenia z fusów ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Jestem juz po 15000iu hcg jeszcze 10000iu przez 2 tyg i wchodze na clomid z nolva plus provi. Ogolnie jadra wrocily do normalnosci libido jest wyzsze niz na tesciu i ogolnie samopoczucie super. Nie wiem czy to normalne ale waga mi skoczyla 2kg na plus.
1

Kitesurfing THE BEST

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9033 Napisanych postów 82681 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699319
No to tylko pogratulować , same plusy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 530 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3905
Zdam relacje z calego pct mam nadzieje ze sie przyda dla pszyszlych pytajacych jesli chodzi o dlugie cykle na samym tesciu:)
1

Kitesurfing THE BEST

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bloker prolaktyny oraz estrogenu

Wiecej