SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne zmiany skórne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
Witam,
zacznę od tego, że odkąd pamiętam mam problemy ze skórą:( Ma ona tendecje do szybkiego złuszczania naskórka, co prowadzi do tego, że bardzo często jest sucha itp. Ten problem jednak mam już opanowany, nic mnie nie swędzi - po kąpieli stosuje maść z zawartym w niej 10% roztworem mocznika, kazdy dzien zaczynam od kapsułku capivitu a+e i wszystko gra. Problem polega jednak na czymś innym. Wiadomo że wielu ludzi wyciska przerózne krosty ja takowe dwie krostki wycisnełem z ramienia. Niby nic sie nie dzialo, wiadomo zaczerwienienie jak zawsze po męczeniu skóry. Jednak po kilku dniach zaczerwienienie nie znikneło, wręcz przeciwnie - powiekszyło sie, rozlało . Trzeba zaznaczyc ze przez cały ten czas intensywnie cwiczylem - to moze przez to. W innych miejsach na ciele tez pojawiają sie takie dziwne zmiany skórne. Skóra w tych miejsach pokryta jest tak jakby łupieżem, jednak nie jestem do końca pewien - wiadomo, lekarzem nie jestem. W domu mam tylko lorinden, ale po lekturze kilku wypowiedzi znanych lekarzy, które znalazlem w internecie boję sie go zastosować na te stany zapalne(?). Moje pytanie jest następujące - co to są za zmiany? co je powoduje? czy to łupież pstry ? a może jakaś grzybica?
pozdrawiam serdecznie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
hehehe - kto to wie , moze dusiłeś i rozprzestrzeniłeś zakażenie ... bo dusić nie wolno ...
lorindenu w zadnym wypadku ! to glikokortykosteroid ! on zahamuje twoją obrone i otworzysz wrota mikrobom

najlepiej jak byś miał zdjęcie tych zmian
ew znajdź je w atlasie - gdzies jest link ...
http://dermatlas.med.jhmi.edu/derm/IndexDisplay.cfm?ImageID=650879942
tu masz ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
http://dermatlas.med.jhmi.edu/derm/IndexDisplay.cfm?ImageID=743438561

chyba te zdjęcie jest najbliższe moim zmianom:) oczywiscie mam tego duzo mniej, bardziej punktowo, ale ktosty sie zwiększają z czasem, rozlewają się..a to martwi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jeśli to to to jest to tradzik różowaty / reakcja na leki
na zdjeciu chłopiec chory na chorobą LEŚNIOWSKIEGO - crohna (tak tak polak opisał pierwszy ale na świecie nikt o tym nie wie ...)
po leczeniu lekprzeciwzapalnymi
oczywiście mogłeś gdzieś załapać coś - wszystkie ch skóry podobnie wyglądają ... moze być to tez reakcja uczuleniowa ,
ale mówiłes że te twoje ropieja ?

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
sprawa wygląda tak, że z moich zmian nie wydobywa sie ropa, tylko sie powiekszają i łączą - oczywiście jeśli znajdują sie blisko siebie, poza tym są pokryte jakby martwym naskórkiem. Za jakiś wystawie fote, to sami zobaczycie... jak już pisałem, mam te krosty dużo mniejsze - może to dopiero początek(?) w poniedzialek zapiszę się do darmalotoga, ale zapewne nim będzie "moja kolejka" będe wyglądać jak ten chłopak eheh..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zdjęcia nie wchodza !
bez kitu jak ropieje itp to na razie zadbaj o higiene , możesz przemywac rivanolem , nie wyduszać , ewentualnie smarowac maścią ichtiolowa (a raczej pokrywać warstwą i coś na to , zmiany rozmiękną same i ropa wyjdzie
może to jakaś czyraczność ... hmmm , na raie zgaduje a derme to troszeczke znam ale bardziej teoretycznie .... zeby praktycznie to trzeba najpierw oglądać te gówna ... i to czasami lata ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
niestety brachu

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4010
przepraszam za spam, ale nie mogę edytować swoich odpowiedzi
http://tarara.elsat.net.pl/IMAG0047.JPG
http://tarara.elsat.net.pl/IMAG0048.JPG
http://tarara.elsat.net.pl/IMAG0049.JPG 
http://tarara.elsat.net.pl/IMAG0050.JPG 

teraz powinno wszystko dobrze działaś, o dziwo wcześniej skopiowało sie z małymi literami w rozszeżeniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
teraz jest ok - ale nei szło by zrobić bardziej wyraźnych zdjęć
masz tam w tym vivitarze jakiś tryb makro albo coś , albo zrób z dalszej odległości to sobie powiekszę

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Irytujący problem-zarost

Następny temat

denerwujaca kontuzja

Wiecej