SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne podlewanie, jeden bark nizej , cos z klatka ? pomocy

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 279
Hej witajcie.
Chciałem sie poradzic troche starych wyjadaczy takich jak wy co o tym wszystkim myslicie i w jakim to idzie kierunku .
Ogolnie stazu lacznie mam z 2 lata zaczalem jak mialem 16 lat (kontuzja podwichnecie stawu barkowo obojczykowego) rozne perypetie i znow powrot ale nie o tym.
Nie wiem co jest ze mam tak krzywa klatke, widac to golym okiem na zdjeciu ze jestem praktycznie caly przechylony na lewa strone patrzac na zdjecie i prawa moja . Rowniez jak wyciskam na lawczce poziomej, moja pozycja jest przekrzywiona jak na zdjeciu i nie trzymam sztangi w poziomie.
Druga sprawa to ulewa mnie strasznie tylko na brzuchu bo mam w pasie az 91 cm !!! a lapki dalej suche . Mozliwe zeby tak strasznie byl wielki brzuch czy to jakas zesrana genetyka moja ?
Nie wiem czy jest sens wgl cwiczyc z taka krzywa klatka bo jak pozniej wytne czy bede mial wieksza klatke bedzie zerowa estetyka .
Czy tez nie poglebiam tej skazy jeszcze bardziej cwiczeniami .
Z góry dzieki za jakie kolwiek odpowiedzi kazdemu z osobna kto poswieci swoj cenny czas .
POZDRO !!! :)










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93284 Napisanych postów 362783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664119
byłeś u jakiegoś ortopedy?
jak z dieta u ciebie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 279
Tak ale ortopeda mowi jesli to nie utrudnia panu funkcjonowania w codziennym zyciu nic z tym nie trzeba robic a jak jeszcze uslyszy o silowni to juz wyrzuca za drzwi. Dieta nie licze makro ale jem zdrowo malo przetworzone rzeczy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nie jesteś aż tak krzywy, ja jestem podobnie. Kwestia ulewania to efekt nie trzymanej diety. To że jesz "zdrowo" nic nie znaczy, zdrowo możesz przekraczać kalorie co skutkuje odkładaniem w okolicach brzucha, ale u ciebie odkłada się wszędzie , masz sporo na sobie tłuszczu.


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2016-12-14 11:15:37

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena 3,5 miesiecznej zmiany

Następny temat

Przybranie na masie pomocy :)

Wiecej