SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwne burczenie w brzuchu

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 64945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16011
Witam nigdy nie mialem z takim czyms problemu, ale ostatnio po wizycie w Czestochowie (nie wiem moze to przez alkohol bo ogolnie malo pije a tam troche zmieszalem) na nast. dzien poszedlem do szkoly i tak okolo godziny 17 (4 posilek) zaczela mi burczec w brzuchu. Nie byloby w tym nic gdyby to bylo ciche (zupelnie tak jakby cos sie przelewalo). To tak wygladalo ze jak byla cisza to cala klasa slyszala. Tak to teraz trwa od 3 dni. Nie wiem co to jest. Moze mieta pomoze albo cos innego? Prosze o pomoc bo mnie to juz zaczyna wkurzac
1

http://www.Szybkitrening.pl - dobra alternatywa dla ćwiczeń siłowych przy braku czasu...
Chcesz mieć silne bicepsy? Rób przysiady
Moje zdjecia po 2 latach cwiczen: http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=98484&x ,
Dobry trening brzucha z magazyny "Flex":
http://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=93118&x
=_=SFD 100% CLEAN CLUB=_=

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
ja też mam tak już prawie 2 lata. Zaczęło się to od kiedy się przeprowadziłam na studia, byłam u lekarza która stwierdziła że to może przyczyna zmiany diety. Co prawda nie jadałam wtedy regularnie i zdrowo, nie pijałam herbaty, tylko częściej napoje. Ale teraz już wróciłam do domu, pije zawsze herbatkę, objawy są, ale troszkę rzadsze. Po napojach gazowanych nasilają się, dlatego bardzo ograniczam ich picie. Miałam robione badania na pasożyty, wszystko wyszło prawidłowo. Lekarz zasugerowała mi zrobić badanie na Lamblie we własnym zakresie. Z tego co czytam to one powodują takie dolegliwości. Jestem osobą która bardzo się stresuje, więc to na pewno temu sprzyja. Wiem jakie to uczucie jak jest cisza w sali a jelita w tango. Mam tego dość i jest mi z tym bardzo nie komfortowo:( czasami jestem z tego powodu bardzo załamana, bo nawet żadne espumisany nie działają. Do tego dochodzą zaparcia i bóle jelit, a najgorsze te trzaski, jakby gazy same próbowały ujść. Jedyna nadzieja w tym badaniu, kosztuje prawie grosze 15-25zł, ale może coś pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
jogurty i ewentualnie no-spa

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 654 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8641
Ja tak mam zawsze rano jak nie zjem śniadania i dlatego mam dodatkową motywację zeby rano jednak coś zjeść bo jak nie to koncert jest w klasie na wszyskich lekcjach

<-- Nie, nie jestem łysa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
zjedz coś

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
Mam ten sam problem, tyle że same jelita: po jedzeniu czy przed, stres czy luz, bez znaczenia: "napad" nie wybiera :/ W granicach normy każdemu czasem zaburczy, ale na pewno nie tak często i głośno :/ A na necie trafiam na jakieś stronki o IBS albo wzdęciach, to na pewno nie to (nie mam żadnych objawów). W przychodni "rodzinny" poradził spróbować odstawić mleko, i dalej to samo, nawet gorzej. Może ktoś coś wie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3274
Jesli "ataki" masz silniejsze w nocy, lub nad ranem, masz zwiekszony apetyt to moze byc to nadkwasnosc zoladka, lub jakas nadzerka zoladka lub dwunastnicy.

Ja sie wlasnie lecze z tego drugiego i wlasnie pierwsze objawy mialem podobne do waszych.

Pozdro!
1

dla kogo kogo dla tego kogo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
kompletne głupoty ... juz mi się aż nie chce wywalac posta ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Przy nadkwasocie i nadżerkach to są piekielne zgagi i pieczenia nie do wytrzymania, jakie burczenia. Te burczenia mogą byc spowodowane nażeraniem sie na noc albo po zakrapianej alkoholem(szczegolnie piwskiem) imprezy, po ktorej zazwyczaj jest jadłowstręt, głodu nie czujecie ale organizm sie domaga pokarmu i moze stąd te burczenie.

A nadkwasota i tym bardziej nadżerki żołądka nie powstają z dnia na dzien.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
'-_-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 266 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3962
o autor ma ten problem ktory posiadałem przez ponad dwa lata,czy byłem pojedzony czy nie czy zmecozny czy nie raz na jakis czas przypusmy tam na tydzień było słychać umnie w zoładku bulgotanie ,takie jakby w jelitach bańki powietrza leciały w wodzie i sie naokrąglo przemieszczały i bull bull ,najczesciej było to spotykane kiedy byłem głodny i nagle sie obżarłem:D:D ale od jakiegoś czasu jade na diecie masowej i niemam juz tego problemu,wwedług mnie a ja mam bujna wyobraxnie jakimś posobem jak byłem głodny do jelit dostawało sie powietrze a potem jak coś zjadłem to było ono popychane dalej i bulgotało jak sie przemieszczało:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49
Hmm na pewno nie, "powietrze" to cały czas tam jest, tylko czemu niektórzy mają spokój nawet nie wiem jak głodni albo przejedzeni, a inni muszą uważać na "odgłosy" :/
Niedawno spotkałam gościówę, która chyba po dziesiątym z rzędu wygadała się, że też to ma: zwala na przewlekły stres i się doraźnie ratuje miętowymi herbatkami - co wy na to? Niemęskie? :D (Ale równie dobrze mogło jej burczeć z głodu, tylko się nie przyznawała)
A co to ta dieta masowa? Google niestety mówi że coś wybitnie pakersko-sportsmeńskiego :<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wszedzie mnie kuje

Następny temat

Pulsowanie prawego mięśnia klatki

WHEY premium