SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna sylwetka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Witam mam 17 lat 174cm wzrostu i 70kg wagi.
Mój odwieczny problem polega na tym że moja syletka jest strasznie zdeformowana
A konkretnie mam dość pokaźne mięśnie ud i strasznie szczupłą talie przez co nie
Mogę się nawet dobrze ubrać bo wygladam wręcz śmiesznie wprowadziło mnie to
W depresje i strasznie niską samoocenę do tego mam lordoze pogłębioną i wystające
Łopatki
ale z tym juz walcze zacząłem biegać z nadzieja na zmniejszenie ud ale niestety
Narazie nie pomaga to w żadnym stopniu a biegam juz spore dystanse i po prostu na darmo
Bo moja sylwetka się nie zmienia nie mam dostępu do siłowni niestety i jestem w kropce
Zupełnie nie wiem co robić mam nadzieję że ktoś się wypowie i poradzi co mogę zrobić
W takiej sytuacji z góry dziękuje za odpowiedzi pozdrawiam

Kacperro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Kurde przepraszam po prostu nie dopisalem "nie" i całkowicie zmienilem znaczenie wypowiedzi a wiec czytałem że trzeba unikać pozycji stojących czyli raczej na siedząco a z wadą mi szybko nie pójdzie bo jest ona dość wielka i do tego zacząłem zauważać że mam strasznie słabe ciało u gory kompletny brak mięśni ale na udach miesnie powiększają się bardzo szybko również w okolicach miednicy po prostu sama skora nic wiecej ale wierze ze dam rade cos zrobic

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
wrzuc foto, zobaczymy na ile problem jest rozbudowany, a na ile to Twoje wyobrazenia co do sylwetki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Foto wystawie jutro bo dzis nie ma mi juz kto zrobic

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
spoko;) cxzasem jest tak, ze problem wyolbrzymiamy, a czasem faktycznie jest cso na rzeczy, stad na foto zobaczymy obiektywnie czy trzeba zadzialac i jak zadzialac

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777660
17 lat to jeszcze taki wiek, w którym jeszcze sporo można skorygować sylwetkę przez sensowną pracę z fizjoterapetą.
Byłeś kiedyś ? konsultowałeś z kimś wady postawy ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Tak byłem u fizjoterapeutki pokazała mi ćwiczenia na pogłębiona lordoze kifoze i wystające łopatki wiec walcze juz

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Jestem u kumpla i zgodził się zrobić mi zdjęcia














Zmieniony przez - Czubek123 w dniu 2017-11-30 12:19:30

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12176 Napisanych postów 22018 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627477
Oglądałam zdjecia pamiętając jak przez mgłę pierwszy post. I wiesz co? Musiałam wrócić do Twojego postu żeby sprawdzić co masz tak mocno rozwiniete....
Sylwetka jak sylwetka. Na pewno nic w niej takiego nie ma co przeszkadza dobrze wyglądać. Jakbyś modelem chciał być - to może nogi masz generalnie ciut krótkie - ale nie sądzę abyś z tym zamiarem pisał na forum typu "po treningu".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 629
Wiesz nie chodzi mi o zostanie modelem a raczej by zniwelować tą przepaść pomiędzy nogami a resztą ciała.

Kacperro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12176 Napisanych postów 22018 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627477
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
... no może nogi ciut za grube...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozpoczęcie treningów w domu podczas redukcji

Następny temat

Dieta na masę dla początkujących

WHEY premium