SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna Reakcja po Teściu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Witam wszystkich mam problem spotykam się z nim 1 raz po 3 latach wróciłem na siłownię wystartowałem na spokojnie z Testo co 4 dni 1ml EquiJect 250 EXCEL-PHARMA i 1ml TestoJect400 EXCEL-PHARMA łącze je w jednym strzale i tu pojawił się problem po wczorajszym strzale zrobiła mi się buba wygląda to tak jak na zdjęciu dodam ze czuje jak opuchliznę pod spodem jak by rozlaną twardą i gorącą do tego 2 pośladek jak by się aktywował po 5 dniu w sensie z tym coś poszło nie tak i reakcja jest obu strona z tym że po tej 2 stronie jest mniejsza w sumie mnie to nie boli tylko przy mocniejszym dotyku a tak to bardziej swędzi. I teraz pytanie co mogło pójść nie tak czy ja zrobiłem źle zastrzyk i tafiłem nie tam gdzie trzeba ? czy to reakcja alergiczna ? dodam że to był mój 4 zastrzyk i nie miałem czego takiego wcześniej macie jakieś rady co zrobić jak to wyleczyć czy tylko wizyta u lekarza ? w następną sobotę mam następny strzał nie wiem co robić....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
nastepny strzal zrob w drugi posladek, lyknij jakies leki z apteki zeby to sie nie rozwinelo, jak to pare dni trwa juz to znaczy ze nie jest ciezko kazdy to przerabial cos z sokiem zle bylo zrobione
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1200 Napisanych postów 600 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 41522
Nie robię strzałów w dupe, ale strzał nie powinien iść w góry prawy róg (prawego) pośladka ? wygląda jakbyś w samo centrum przybił :D
3

Tam, gdzie nie ma walki, nie ma siły.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Wrzuć jakis zyrtec i 400 ibuprofenu ,ogólnie wszystko ok i do tego wapno
Jak będzie się powtarzać zmiana na inną firmę


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2018-07-12 08:02:19
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1035
Moze zbyt plytko wbiles lub zmien na inny lab. Kolejna sprawa ze te testy ze stezeniem powyzej 250 lubia pobolewac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Dzięki za info trochę już dzisiaj lepiej jest ale nie wiem czy do soboty to będzie wyglądać dobrze raczej nie i tu jest moje pytanie czy robić następny zastrzyk czy lepiej poczekać aż wszystko wróci do normy ? bo w udo czy bark nie będę ryzykował nie mam doświadczenia takiego by samemu sobie robić w takich miejscach. Jeszcze jedna sprawa że nie mam pewności czy dobrze zrobiłem strzała bo może faktycznie za blisko środka :P i źle się wchłania teraz i przez to taki syf się zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
wydaje mi sie ze miejsce wbicia bylo ok
zrpb w drugi posladek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Jaka długość igły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
i tu jest właśnie problem robię na zmianę co 4 dni raz 1 raz w 2 i po ostatnim strzale tak jak by też ten 2 pośladek się aktywował że jest coś nie tak i spuchły oby dwa na raz ten co był po 4 dniach przerwy mniejsza opuchlizna ale też czuć pod skórą rozlane taka opuchliznę trochę swędzi a igły to 0.7x32 do strzału
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Folcjusz
Dzięki za info trochę już dzisiaj lepiej jest ale nie wiem czy do soboty to będzie wyglądać dobrze raczej nie i tu jest moje pytanie czy robić następny zastrzyk czy lepiej poczekać aż wszystko wróci do normy ? bo w udo czy bark nie będę ryzykował nie mam doświadczenia takiego by samemu sobie robić w takich miejscach. Jeszcze jedna sprawa że nie mam pewności czy dobrze zrobiłem strzała bo może faktycznie za blisko środka :P i źle się wchłania teraz i przez to taki syf się zrobił.

Ja od pierwszego strzalu w grudniu bije tylko w uda, bo najlatwiej wg mnie, dobrze widac i wygodnie. Nigdy nie zaciagnalem krwi i odkad wbijam gleboko nic nie boli, igla 0,5x25 a czasami 0,45x23.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Polecam też poniższe miejsce. Również biję 0.7 x 32 i nie mam problemów
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG w dużej strzykawce!

Wiecej