SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna Reakcja po Teściu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
xorton
Polecam też poniższe miejsce. Również biję 0.7 x 32 i nie mam problemów




Powiem tak jeśli chodzi o zastrzyki to jestem totalnie świeży w tym miejscu co robisz można w coś źle trafić ? :P
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Też jestem świeży, jak dotąd tylko 7 zastrzyków zrobiłem, ale testuję różne miejsca.
Tym się zachwycają w zagranicznych internetach, że dużo mięsa i bezbolesne, więc przetestowałem i mogę polecić.
Jak się pogimnastykujesz albo poświecisz lampką od góry w tym miejscu, to widać takie wybrzuszonie, w które można spokojnie 3 cm igły wbić. To chyba właśnie pośladkowy boczny. Tu jeszcze inna fota, na której widać to wybrzuszenie, w środek tej gulki biję.






Zmieniony przez - xorton w dniu 7/12/2018 7:24:12 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 114 Napisanych postów 492 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 18962
Ja to w tym miejscu doszedł bym igla 32ka do kosci biodra :D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93978 Napisanych postów 363783 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667084
Panowie rynce % opadają
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Dannyboy1993
Ja to w tym miejscu doszedł bym igla 32ka do kosci biodra :D
To sie tak wydaje tylko, wystarczy trochę cofnąć igłę (tzn. miejsce wbicia położone nieco dalej)




Zmieniony przez - xorton w dniu 7/12/2018 10:14:39 PM
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6
Opuchlizna powoli schodzi w sumie wygląda to już dużo lepiej ale w tyłek póki co nic nie wbiję więc w bark tam gdzieś kiedyś piguły :P robiły nam szczepionki jaka igła ? bo nie mam innego wyjścia muszę tam spróbować i zobaczymy czy to nie jest alergia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
ile ludzi tyle technik wykonywania zastrzykow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HCG w dużej strzykawce!

Następny temat

Prośba o analizę wyników

WHEY premium