SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziewczyna i slodycze...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
Mam znajoma, ktora mowi ze uwielbia slodycze, nie moze przezyc dnia bez slodkosci.. Do tego nie je za wiele, rzadko kiedy sniadanie, czasem nawet nie je kolacji (w zamian za to jakies chrupki, lody, czekolady)... Bardzo duzo jej mowilem ze to bardzo zly tryb zycia ale ona nie slucha.. Jak moge jej pomoc?

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..
Za wszystkie SOG`s z góry thx!

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to dość trudny przypadek, bo choćbys nie wiem jak mocno chciał jej pomóc, wszystko zależy od niej i jej silnej woli, nawet jeśli teraz nie bedzie chciała tego zmienić moze to się wkrótce albo kiedyś odbić niekorzystnie na jej zdrowiu, a wtedy nie będzie już tak wesoło, proponowałbym na razie stopniowo zmniejszać ilość zjadanych słodyzcy na rzecz normalnych posułków, typu śniadanie, obiad czy kolacja. To na początek powinno wystarczyć, ale też nie ma co straszyć jej co będzie kiedyś jak dalej będzie prowadziłą taki tryb życia. Sam wiem, bo tak kiedyś miałem i mówie to z włąsnego doświadczenia

"Cechą wielkich ludzi jest to, że stawiają innym o wiele mniejsze wymagania niż sobie."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
i pewnie dlatego wyglada jak wyglada...

"But I,being poor,have only my dreams,
I have spread my dreams under your feet,
Tread softly,because you tread on my dreams"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij od pokazania jej tego artykulu https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=98697 . Masz tam opisane dlaczego wazne jest regularne jedzenie pewnowartosciowych posilkow i jak bardzo wazne jest sniadanie.
Na slodycze moze pomoc stosowanie diety MM lub korzystanie z czesci jej zalozen. Mi udalo sie skonczyc z cukrem i slodyczami z dnia na dzien. Staram sie jesc weglowodany o niskim IG (poza posilkiem potreningowym). Jesli potrzebuje jakiejs przekąski, to najczesciej jest to jablko, kalafior lub marchewka.

Why ride, when you can race.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1610 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17189
wielkie dzieki :)
bede walczyl...

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..
Za wszystkie SOG`s z góry thx!

Idąc ciemną uliczką nigdy się nie odwracaj..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
najparwdopobobniej jest uzlezniona hormonalnie od tego typu uciech
czesto pomaga dieta niskoww po okresie (trudnym) przejsciowym

Your body is smarter than you and it hates you
'Alternatywna Droga'-Mafia przyszla po mnie -2003
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie a przyrost masy - czyli pytanie o tłuszczową

Następny temat

co jeść na spadek cisnienia???

WHEY premium