SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy- michal9730

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Witajcie, mam 13 lat (tak wiem, wiem jestem młody, za wcześnie na ćwiczenia.. bla bla, większość zaczynała w wieku 13-15 lat ) od dwóch tygodni ćwiczę na siłowni, wcześniej robiłem domatora (dużo pompek, brzuszków, drążek, przysiady itp.) przez prawie rok, teraz kupiłem wyciag, mam sztangę (z małym obciążeniem) hantelki, ławeczkę i na razie mi starczy tydzień temu ważyłem 50 kg, dziś ważę 51,5 kg mam 172 cm wzrostu. Postanowiłem założyć sobie dziennik, żeby sobie sprawdzać postępy i żeby nie brakowało motywacji :D Kilka zdjęć, przy okazji oceńcie kaloryfer
Bic (26 cm)




Klatka (jak zapadnięty grobowiec) i kaloryfer, który jeszcze jest nie dopracowany











Wiem, wiem byku ze mnie Oceńcie brzuch


Zmieniony przez - michal9730 w dniu 2010-12-24 23:00:17

Zmieniony przez - michal9730 w dniu 2010-12-24 23:12:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
No to trochę podrosłem, miałem przerwę przez wakacje, od miesiąca znowu ćwiczę. Teraz mam inny plan: Poniedziałek: Klatka, triceps, nogi
Środa: Barki, biceps Piątek: Plecy, przedramię
Obecne "dane":
Wiek: 14 lat
Waga: 60 kg (było 52 kg)
Wzrost: 178 cm (było 172 cm)
Biceps: 28 cm (było 26 cm)
Klatka: 90 cm (było 78 cm)
Pas: 81 cm (było 75 cm)

Podsumowując mój staż na siłowni to 7 miesięcy, zastanawiam się nad kreatyną, teraz albo za 1-2 miesiące. Nie ma Lipy


Zmieniony przez - michal9730 w dniu 2011-10-31 18:26:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ja tam kaloryfera nie widze.

Tylko wychudzonego chłopaczka


Witam, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
siema ziomek, bede zagladal:)tez wpadaj do mnie;]
diete jakas masz?
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Adzik, na pewno widzisz, przyjrzyj się dobrze na zdjęcie nr2, zarysy tam już widać
Boksero, będę wpadał do twojego tematu, określonej diety nie mam, staram się jeść dużo białka, witamin itp.
Ćwiczę wg. planu FBW na masę, który ułożyłem sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 131
Po co mu dieta i za co niby ? MA TAKI WIEK, ŻE MASA MU IDZIE NATURALNIE I BĘDZIE SZŁA PRZEZ DOBRE 3 LATA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Paulpolska, wiem że masa wejdzie sama, ale 51 kg na 172 cm to chyba nie zbyt dobra waga Diety żadnej nie chce, jem to co mam w domu na obiady itp. chce ćwiczyć, bo chce trochę podrosnąć, ale chce też robić sobie takie amatorskie treningi bokserskie (wiadomo dużo biegania, i w ogóle ćwiczeń na kondycje) tak żeby poćwiczyć refleks itp. może kiedyś zapiszę się do klubu, chce też dużo pływać (a nawet już zacząłem bo od miesiąca chodzę na basen) i nie wiem jak pogodzić te trzy rzeczy. Bo bieganie i ćwiczenia na dobry refleks i na kondycję, oraz pływanie chyba nie idzie dobrze w parze z treningiem na masę? Da się jakoś pogodzić te trzy rzeczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
siema siema
kazdy kto jest wychodzony, porobi troche brzuszkow to ma taki "kaloryfer"

odradzam Ci te "amatorskie treningi bokserskie" nie mając pojęcia nic a nic o tym sporcie zrobisz sobie krzywde:) uwierz to że oglądasz boks czasem lub czytasz o nim to o wieeeeele za mało:)
jak chcesz coś robić z boksem to już idz i ćwicz bo sammeu to techniki sie nie nauczysz tylko bedziesz cepował, refleksu sie nie nauczysz bo co? ze scianą? musisz walczyć i tam sie nauczyć tego, a na sekcji wlasnie tego sie nauczysz, kondycja Ci sie poprawi od treningów:) i możesz biegac:P

ale pod żadnym pozorem nie trenuj sam w domu:)
sam trenowałem boks więc moge dawać Ci rady ale jak bedziesz chodził na sekcje:)
bo tak tylko kontuzje złapiesz jakąś, złe nawyki itp:)
a i jakbys zaczął trenować boks musiałbyś już mieć diete dobrze ułożoną bo byś dużo kcal tracił na treningach;)

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2010-12-25 14:20:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Kiedyś (jak miałem 11 lat) chodziłem do klubu, gdzieś ok. 2 miesiące, ale przestałem bo problem z dojazdami :P dlaczego zrobię sobie krzywdę? wyrobię złą technikę? czasami jak pobawię się z refleksówką i workiem to coś mi się stanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
hehe stary 2 miesiace, do tego w tym wieku to nic:) pewnie znasz podstawy, i to nie pelne, musisz miec trenera ktory wylapie bledy, ulozy Cie, nauczy swietnej techniki itd. krzywde zrobisz bo nie umiejac zadac ciosu mozesz sobie nawet zlamac cos, wyrobic zla technike, bo ci sie bedzie wydawac ze git ale w rzeczywistosci zle, refleksowka heh tu wyrobisz sobie refleks tylko na gruszke refleksowke, nie na czlowieka:) czlowiek to nie pilka ktora rusza sie przod tyl tylko ktos kto mysli i uderzy seria i cie trafi:) duzo treningu aby nabrac refleksu potrzeba, pod okiem trenera z przeciwnikami! a na worku bedziesz dalej wyrabial zle nawyki,zle bil i prowadzil do kontuzji:)

stary nie mowie tego zlosliwie, tylko jako kolega z forum chce pomagac tak jak mi inni pomagaja:)
sekcja i tu mozesz trenowac, sam nic, chyba ze masz juz pare walk, swietna technike itp, ja gdzies po 1,5roku kiedy mialem z 10 walk, juz bardzo dobry refleks, technike bardzo dobra moglem sobie sam w domu cwiczyc, ale jak patrzylem w tyl(czas) to smialem sie z tego co umialem po 2,3,4 miesiacach po pol i calym roku:)

idz chlopie na sekcje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 750
Boksero, dzięki ziomek, przekonałeś mnie, wyrobię kondycje, a o sekcji pomyśle, na razie mam problemy z dojazdem, zajmę się teraz pływaniem, kondycją, szybkością ruchów (tak żeby poruszać się energiczniej i żwawiej, żeby nie stać jak żelbetonowy kloc jak pójdę kiedyś na treningi xD) i siłownią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
nieee nic nie rób sam:P kondycje to biegac, a szybkość ruchów, kurde tutaj ruchy to tylko na boksie sie nauczysz:) interwały sobie rób to nabierzesz dobra kondycje na boks i trenuj plecy to i cios bedziesz miał lepszy:)

wbij do mnie zobacz jak ja wygladam:P
a i spoko:P bede staral sie w miare mozliwosci dawac rady

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2010-12-25 14:52:58

Zmieniony przez - Boksero w dniu 2010-12-25 14:53:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase, mało wytrzymałe mięśnie, słaby jestem.

Następny temat

Witam Proszę o pomoc WAŻNE @@@@@@@@

WHEY premium