SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy - droga do 800 kg w trójboju

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 65514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Witam wszystkich , jest to mój pierwszy blok treningowy więc proszę o wyrozumiałość. Kiedyś trenowałem dość intensywnie o czym może kiedyś ,potem niestety z różnych powodów prawie 5 lat nie mogłem ćwiczyć. W sierpniu 2015 roku wznowiłem trening siłowy a we wrześniu udało mi się samodzielnie zrobić przysiad z ciężarem 40kg :p
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Przyzwyczaiłem się do pisania wsumie wstępnie coś wymyśliłem ot założy się nowy dziennik. Po prostu z doświadczenia wiem ,ze zabladzenie dob dziennika który ma dziesiątki czy setki stron jest nieczytelne. No tak to będzie dopiero wyzwanie robienie siły na jiż jakimś tam poziomie przynajmniej dla mnie i schodzenie z wagi. Coś juz tam q głowie siedzi ale jak to wyjdzie to się okaże
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ostatnie lekkie siady z krótką pauzą


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
No to cześć. Cyfra ciekawa. Ile ci kiedyś do niej brakowało?

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Dokładnie nie pamiętam chyba max zrobiłem na zawodach 735 kg ale to było w sprzęcie wiec bez porównania ,natomiast treningowo wyglądało to pewnie ciut lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Ostatnia klatka mocna z pauzą (ostatnie powt. Bez)3 serie rozgrzewkowe i 10 roboczych na stałym 129kg. Przerwy 2-3 min


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taki cel to ja rozumiem. Powitać kolegę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
No witam , musi być ambitnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
powitac
Fans zaraza w odwrocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728600
Mieliście już okazję obejrrzeć Szczepana w poprzednich Dniach Treningowych-dziś też był na Dzień Wyciskania-filmy niebawem a zdjęcia już są .

Bardzo się ciesżę ,że wreszcie pojawił się w naszym dziale :)

Będzie co podpatrywać i co się podpytywać.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 803 Napisanych postów 2016 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 128018
Witaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 494 Napisanych postów 868 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1432
Witam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GOLD TEST I IRON TADD dlaczego i po co powstały te produkty ?

Następny temat

Test Nr 3 (IRON WINGS)-poprawa wytrzymałości i treningu w terenie

WHEY premium