SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy à la Lafay

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Zgodnie z wskazówkami Oliviera Lafaya zacząłem notować postępy. W związku z tym stwierdziłem, że warto to robić tu - na forum; być może coś robię źle i zostanie to poprawione dzięki specjalistom obecnym na SFD. Do rzeczy :
Wiek : 18
Cel : rozbudowa sylwetki
Waga: 84,5
Klatka: 93 (luźna)
Talia: 87
Biceps: 33
Przedramię: 28

Dieta : obecna, tyle, że nie zbilansowana co do kalorii

Śniadanie
350 ml mleka + płatki musli + owoc

Drugie śniadanie
Chleb wieloziarnisty/razowy + polędwica drobiowa + ser żółty

Obiad
Ryż/Makaron razowy/Kasza/Ziemniaki sporadycznie + mięso typu piersi z kurczaka/ łosoś/ czasem jakiś schabowy + warzywa

Podwieczorek
serek wiejski + chleb wieloziarnisty/ ser biały z dodatkami

Kolacja
Jajecznica z 3 jaj + warzywa + owoce

Zaczynam trenować metodą Lafaya, plus do tego staram się robić rower 2-3 razy w tygodniu po 40-50 km. Na codzień trenuję też sztuki walki - teraz przerwa wakacyjna - stąd te aeroby dodane.

Niedługo dodam osiągi z Lafaya ;)

Pozdrawiam


Zmieniony przez - Morcego93 w dniu 2011-07-20 19:56:48
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Dzisiaj odbył się ostatni trening metodą domową Przenoszę się na siłownie.

Chciałbym tutaj podziękować wszystkim za wsparcie. Szczególnie Wazzup zasługuje na brawa w tej kwestii - zawsze mogłem liczyć na fachowe i błyskawiczne odpowiedzi z jego strony. Wielkie dzięki za to, co zrobiliście dla mnie przez ten czas. No, to tyle chyba

Temat można chyba zamknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3753
Na którym poziomie jesteś obecnie, jaka jest ilość powtórzeń ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
A właśnie muszę zamontować drążek w najbliższym czasie do ćwiczenia B ( krzesła przy mojej wadze były troche chybotliwe i nie ufałem im) Więc nie zrobiłem podstawowego testu. Robię drugi program z I poziomu

ćw. A 50
ćw. C1 6
ćw. A6 16
ćw. C9 16

Jak widać, nie ma się czym chwalić. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
ćw. A 50
ćw. C1 6
ćw. A6 16
ćw. C9 16


Czemu takie dziwadło stworzyłeś ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Podałem po prostu rekordy poszczególnych ćwiczeń. Robiłem te testy po tym jak dostałem książkę, ale nie miałem możliwości w pełni ćwiczyć (obóz sportowy). Nie wykonuję tych ćwiczeń jako treningu, spokojnie:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
ziomek trza bedzie aktualizować baze dzienników! :)

Morcego93 powodzenia i przede wszystkim wytrwałości. Książka jest na tyle ciekawa że motywuje do ćwiczeń poprzez stałą progresje zarówno ilośći powtórzeń jak i trudności ćwiczeń. Nie zawiedziesz sie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1077 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3753
Nie mogę aktualizować bo temat usunięto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
No tyle tu jest pozytywnych opinii na forum, że ten program chyba zawsze działa;) Jutro montuje drążki do cwiczenia B i zaczynam zabawę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2806
Drążki równoległe zamontowane, dzisiaj pierwszy trening. Przedstawia się to tak : ( za każdym razem robiłem maksymalną liczbę powt.)

B1 : 12,6,6
A2 : 15,15,15
D : 25
C1 : 8, 5, 7
K2(nogi b.szeroko) : 15, 13, 12
Robię drugi program z pierwszego poziomu.
Jak widać raczkuję totalnie, ale zobaczymy co będzie za rok Ćwiczeń za nogi nie robiłem, ponieważ na treningu dostaje na nie tak niewiarygodny wycisk, że nie mam po prostu siły dokładać Lafaya.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1508 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20209
"Ćwiczeń za nogi nie robiłem, ponieważ na treningu dostaje na nie tak niewiarygodny wycisk, że nie mam po prostu siły dokładać Lafaya." Na treningu roweru czy sw? Piszesz że sw w wakacje masz odwołane. Ja bym robił nogi bo to fundament.

"Jak widać raczkuję totalnie, ale zobaczymy co będzie za rok"
Ambitnie podchodzisz do sprawy i myślisz o przyszłości nono :) Oby starczyło Ci sił i motywacji.

Tak btw to co trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jazda na rowerze nie zastąpi treningu nóg ćwiczeniami E+F

W zdrowym ciele zdrowy duch

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pompki

Następny temat

Moje plecy

Wiecej