SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik treningowy .Wzrost siły w systemie 5x5

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
fanslaska
KEBUL74
to nie uklad nerwowy !!!!!!!!!!!!!!!!
sam to mam , caly czas to samo , wiec przychodzi zniechecenie , dochodzimu do maxa i ...

... nie mozemy sie doczekac jak go zwiekszymy o kolejny kilogram

Fans nie kilogram ale, ten jeden reps wiecej a jak ten jeden bedzie z kilogramem wiecej to jaka RADOCHA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Cieszą Twoje zabawy z odważnikami bo całkiem fajnie Ci to wychodzi i nie sądzę, żebyś miał jakieś wielkie braki w mobilności. Oczywiście jest pole do poprawy (jak u każdego, no może oprócz Szajby ) ale moim zdaniem jest ok. Machaj machaj kondycja też ważna

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 225 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18991
Witam.
@Kebul74-"a po 2 , uwazam ze ma nas to bawic a nie irytyowac "

Normalnie czytasz mi w głowie .

@fanslaska-..." nie mozemy sie doczekac jak go zwiekszymy o kolejny kilogram :"

I to jest podejście mistrza sportu.Tak trzymaj

@Adam77-"Machaj machaj kondycja też ważna"

Przez jakiś czas będzie dużo machania i rwania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
adam77
Cieszą Twoje zabawy z odważnikami bo całkiem fajnie Ci to wychodzi i nie sądzę, żebyś miał jakieś wielkie braki w mobilności. Oczywiście jest pole do poprawy (jak u każdego, no może oprócz Szajby ) ale moim zdaniem jest ok. Machaj machaj kondycja też ważna

U każdego jest pole do poprawy, nawet u mnie
Fakt, faktem, u Ciebie jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2017-11-09 14:23:55

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
_Szajba_
adam77
Cieszą Twoje zabawy z odważnikami bo całkiem fajnie Ci to wychodzi i nie sądzę, żebyś miał jakieś wielkie braki w mobilności. Oczywiście jest pole do poprawy (jak u każdego, no może oprócz Szajby ) ale moim zdaniem jest ok. Machaj machaj kondycja też ważna

U każdego jest pole do poprawy, nawet u mnie
Fakt, faktem, u Ciebie jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze
Czyli jest bardzo dobrze!
Oby Ci się w głowie nie przewróciło od tych pochwał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 225 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18991
@szajba
U każdego jest pole do poprawy, nawet u mnie
Fakt, faktem, u Ciebie jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze

Dziękuje

@ojan-Czyli jest bardzo dobrze!
Oby Ci się w głowie nie przewróciło od tych pochwał

Nie przewróci się .Mam poczucie raczej klęski mojego projektu czyli wzrost siły w systemie 5x5 . Chociaż wczoraj sprawdziłem martwe ciągi i zrobiłem je w takim systemie 60kg/5p ,80kg/5p , 100kg/5p , 125kg/5p poszło nadspodziewanie dobrze dlatego zrobiłem dodatkowo by to sprawdzić 125kg/5p , 125kg/5p , 125kg/3p i ostatnia seria piąta 125kg/4p. Jestem w konsternacji że poszło tego tyle bez walki o życie i z dotychczasowym moim rekordem na 5 powt. Czyli kumulacja siły jest może w trakcie realizowania planu powiedzmy stronglifts tego się tak nie odczuwa ale wystarczy trochę odpocząć i efekt jest.Tylko pytanie ile odpoczywać a ile ćwiczyć i jak te parametry dobrać pod siebie do ilości zjadanego pokarmu ,wieku i stanu zdrowia.Tego na razie nie wiem.Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Artur 69 w dniu 2017-11-10 10:14:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Metody należy dobierać pod swoje upodobania jeśli jest się amatorem a nie wyczynowcem sterowanym prze trenera
Aby rosła siła należy jeść i odpowiednio ciężko trenować (czyli nie za dużo trenować).
Wracaj do sztangi
KEBUL caly czas progresuje w sile!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan

KEBUL caly czas progresuje w sile!

I nie zamiaruje przestac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jednak jest tak jak pisalem,organizm,a raczej mozg poprosil o przerwe w machaniu na sile ze sztanga,a jednak!!! .Rekordy poprawione bo chwile odsapnales,ale juz tak powyzej 2 tyg sila zacznie spadac.Masz przyzwoite hantle? Moim zdaniem hantle to sprzet z ktorym mozna wykonac najwiekszy arsenal cwiczen,nie innego przyrzadu z ktorym mozna wykonac tak wiele cwiczen silowych,do tego do tego cwiczenia jednostronne,tzn na jedna hantle gdzie pracuja miesnie stabilizujace,ktore nawet przy sztandze nie poczujesz,sztanga troche przereklamowana,jak na moj gust ,a kulki to juz w ogole daleko w tyle,chwilowa moda i to wszystko,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jednak jest tak jak pisalem,organizm,a raczej mozg poprosil o przerwe w machaniu na sile ze sztanga,a jednak!!! .Rekordy poprawione bo chwile odsapnales,ale juz tak powyzej 2 tyg sila zacznie spadac.Masz przyzwoite hantle? Moim zdaniem hantle to sprzet z ktorym mozna wykonac najwiekszy arsenal cwiczen,nie innego przyrzadu z ktorym mozna wykonac tak wiele cwiczen silowych,do tego cwiczenia jednostronne,tzn na jedna hantle gdzie pracuja miesnie stabilizujace,ktore nawet przy sztandze nie poczujesz,sztanga troche przereklamowana,jak na moj gust ,a kulki to juz w ogole daleko w tyle,chwilowa moda i to wszystko,
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs : 7 silnych tygodni z progresją + 30 kg

Następny temat

chce schudnąc

WHEY premium