SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik- początki z crossfitem/ PacMan12

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Witam. Z racji tego,że treningi crossfit przypadły mi do gustu postanowiłem założyć tu swój dziennik.
Na razie nie trzymam się sztywno planu treningowego, ponieważ jestem w fazie układania i próbowania. Zobaczymy jak to będzie,ale myślę że z czasem wszystkie treningi typowo siłowe zastąpie crossfitem i kompleksami sztangowymi.
INFO: Wiek 18, staż:twarde treningi od roku ogólnie dłużej. Waga zmienia sie ale w okolicach 77kg.
Dieta; Staram sie wprowadzać powoli paleo,ale mam problem z nabiałem i płatkami owsianymi. Ryż daje okołotreningowo.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Wykonywalem w srode klasyczny wod - 5 pull up 10 push up 15 squats tyle ile sie da w ciagu 20 minut. wykonalem 25 obwodow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Dam odrazu wypiske z dzisiejszego treningu:
Krótka rozgrzewka i trening typowo crossfitowy:
1. 5 podziągnięć + 5 clean & jerk (40kg)+ 10 pompek+ 15 przysiadów
Robiłem przez około 17 minut, lecz nie policzylem dokladnej ilosci obwodów ;/ musze to jakos zapisywac.

Jutro w planach trening pleców i bicepsa, a na zakonczenie jakis łagodny kompleks sztangowy

Mój plan ma wyglądać tak:
PON: Trening siłowy(nogi,tricpes)+ łagodny trening crossfitowy
WT: Trening typowo CROSSFIT
ŚR: siłowy(plecy,bicpes) + łagodny kompleks sztangowy
CZW: wolne
Piątek: BEAR COMPLEX+ ewentualne aero
Sobota:siłowy(klatka+barki)+ aero
NIE:wolne
tak sobie rozpisalem ,ale chyba zrezygnuje z treningowch silowych i ułoże plan typowo pod crossfit.


Zmieniony przez - PacMan12 w dniu 2012-05-01 21:13:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obwód konkretny
Zapisywać ilość warto, bo tym mierzysz postępy.
Bieganie jakieś też planujesz, czy tylko treningi z obciążeniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
mam zejbiste miejsce do biegania, podjezdzam samochodem i biegam kolka wokol jeziora - jedno kóleczko to 1,5km.średnio 4 kólka w ciągu 20 minut. OStatnio 5 kółek w ~26 minut. nie mam sztywno ustalonyuch dni biegania,lecz dwa trzy razy na tydzien.
Co do obwodu to na początku mi bardzo dobrze szło( około minuty na obwód)
, lecz pottem podrzut mnie zmiazdyl.Ogłnie to jestem w basrdzo dobrej formie teraz, ciągłe treningi itp.

Zmieniony przez - PacMan12 w dniu 2012-05-01 21:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
No to powodzenia.
Sam może też tu założę coś podobnego

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Dziś w planie mam trening silowy + łagodny kompleks sztangowy na koniec. Siłowy oparty na ćwiczeniach takich jak : MC,Zarzut,podciąganie,wiosło,clean&Jerk. Potem może jeszcze wyskocze pobiegać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No po sylwetce z poprzedniego dziennika widać, że forma jest niezła. Obyś się nie zarżnął, bo trening siłowy z ćwiczeniami tymi co piszesz to już będzie ciężki, jak po tym zrobisz kompleks dodatkowo to będzie na prawdę bardzo ciężko. Na bieganie to się obawiam, że sił nie starczy, ale powodzenia :-0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Morales, bieganie to pod wieczór a trening kolo 11. takze bedzie okej. Postaram sie niedlugo wykonac twoj trening cos ostatnio robiles i porownamy czasy. ten aspekt mi sie najbardziej podoba w crossficie . Mozliwosc porównywania wyników. Cos innego od standardowych "ile wyciskasz na klate"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Ja bym nie przeginał właśnie tak jak Morales mówi, bo później się okaże, że tydzień minie, a będziesz zaorany jak po 6.
Zwiększasz kalorie ? Jak z regeneracją ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
Dieta: rano 2 jajka+3 białka+ pomidory + owsiane( teraz wprowadzam paleo i rezygnuje)+ troche jogurtu naturalnego
Potem: kurczak+brokuły+oliwa+ ryż (w paleo off)
Przed treningiem BSn no xplode,bcaa
Po storm+białko+banan
Posiłek potreinigowy kurczak/wołowina+ryż + warzywa
I potem mniej wiecej tak samo czyli kurczak+warzywa, oliwa,oliwki,masło orzechowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 701 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12153
uwielbiam jabłka i jem około półtora jabłka dziennie. w ciągu dnia jak jestem głodny to jogurt naturalny,maslanka,twaróg, lecz w paleo to nei jest dozwolone


Zmieniony przez - PacMan12 w dniu 2012-05-02 11:05:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do poprawy

Następny temat

[dziennik] - mój crossfit

WHEY premium