SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziennik konkursowy - Maid & Popuri - Ostra jazda bez trzymanki

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie.
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563


Hej, mam na imię Kasia ii.. będzie to moja pierwsza (profesjonalna) redukcja. Jestem podekscytowana i już nie mogę się doczekać tego co nam się uda z Popurim osiągnąć. Mam nadzieję, że dzięki zgranej współpracy wyprzedzimy konkurencję i przede wszystkim, że będę odczuwać satysfakcję z hot fit ciała każdego dnia.

Jestem świeżo upieczoną osiemnastką, ćwiczyłam 7 miesięcy na siłowni, poznałam świetnych trenerów i ludzi i pokochałam ciężary. Później nadeszła prawie roczna przerwa i miesiąc temu postanowiłam zacząć się nimi katować od nowa, tym razem bez końca. Mam silną wolę, nie boję się wyzwań, mam skłonność do ryzyka, na pewno się nie poddam i nie dam za wygraną, co mam nadzieję szybko udowodnię. Myślę, że danie mi tej szansy było dobrą decyzją. I że już w najbliższym czasie będzie na co popatrzeć

Moje aktualne wymiary :
Waga : 57
Wzrost : 163
Staż treningowy: trochę temat rzeka, po dłuższej przerwie od miesiąca ćwicze siłowo
Obwód pasa: 80
Obwód klaty: 90
Obwód uda: 56











Poprawa kondycji, techniki i przede wszystkim redukcja bf :D



Zmiany będą ciągle, póki co 1700kcal b114 t57 i w183



Treningiem wiodącym będzie FBW. Głównie złożone i wielostawowe ćwiczenia z uwzględnieniem odpowiedniego tempa ćwiczeń.


Zapraszam do obserwowania, warto, będzie sztos :>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Powodzenia :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Pokaż im kto tu rządzi Powodzenia

Zmieniony przez - julcziik w dniu 2015-05-11 22:06:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
maid

Jestem świeżo upieczoną osiemnastką, ćwiczyłam 7 miesięcy na siłowni, poznałam świetnych trenerów i ludzi i pokochałam ciężary. Później nadeszła prawie roczna przerwa i miesiąc temu postanowiłam zacząć się nimi katować od nowa, tym razem bez końca. Mam silną wolę, nie boję się wyzwań, mam skłonność do ryzyka, na pewno się nie poddam i nie dam za wygraną



Czym więc spowodowana była ta roczna przerwa?
Ciekawy plan Ci Popuri rozpisał A to, że to będzie FBW, było do przewidzenia, hehe. Co do diety, to na jakich produktach będziesz się opierać? Czego będziesz unikać?

Powodzenia

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-05-11 22:19:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11970 Napisanych postów 160236 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233692
powodzenia i przenosze:D

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 338 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6776
Trzymem kciuki. Będę obserwował :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
MaksymS


Czym więc spowodowana była ta roczna przerwa?
Ciekawy plan Ci Popuri rozpisał A to, że to będzie FBW, było do przewidzenia, hehe. Co do diety, to na jakich produktach będziesz się opierać? Czego będziesz unikać?

Powodzenia

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-05-11 22:19:11


Patrząc na to, że parę dni temu skończyłam osiemnaście a u mnie karnet jest za 2 stówki miesięcznie to niestety siłka przestała być priorytetem po pewnym czasie ;p Będziemy jechać na najbardziej podstawowym produktach, mięso, kasze i zobaczymy jak zareaguje :D reszta owiana jest tajemnicą, nie pozostaje nic tylko obserwować :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 396 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12563
Dzisiejsza miska:


Ostatni box już zjedzony


I za parę godzin trening numer jeden + jako, że kocham miasto Poznań i nieustające, półroczne remonty to każdego dnia dodatkowo 7km chodzenia w ramach cardio.


Zmieniony przez - maid w dniu 2015-05-12 15:52:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
Przecież w Poznaniu jest od groma siłowni, dlaczego wybór padł na taką, gdzie karnet za 200zł?
Czekam na relacje z treningu

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skąd wiesz, że ona jest z Poznania? A, dobra, edytowała, nie widziałem.

Jeśli chodzi o treningi w Poznaniu, to w ten piątek o 20 ma być ponoć niezły w pijalni. A tak poważnie, też jestem z Poznania i nie kojarzę siłki za 200zł/miesiąc, gdzie trenujesz? Chyba, że uczęszczasz na jakieś dodatkowe zajęcia, które są wliczone w tę cenę.

Zmieniony przez - MaksymS w dniu 2015-05-12 16:15:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik konkursowy - Czesiek43 & Wiktorze

Następny temat

Dziennik konkursowy - Munga i Marian

Wiecej